Bizimle iletişime geçin

Blog

Mutfak demeye bin şahit lazım

blank

Mutfaklar sadece mutfak olarak kullanılır diyenler yanılmış. Mutfaklar birden çok amaç çin kolaylıkla kullanılablir. İşte örneği..

1. Geçkten mutfak…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu

Bu, gördüğünüz bildiğiniz tipten bir mutfak, bir adet ocak, renkli dolaplar ve fırın gibi en temel mutfak eşyaları da içerisinde bulunuyor. Yani anlayacağınız gerçek mutfak şeklinde kullanılıyor.

2. Aynı zamanda bir yemek odası…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-1

Konforlu sandalyelerden ve oval bir masadan oluşan dekorasyonda yemek saatlerinizi büyük bir keyifle bu mutfakta geçirebilirsiniz.

3. Bazen bir oturma odası…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-2

Mutfak dışında bir oturma odası edasıyla kullanabilmek adına sizlerde sevdiğiniz bir kanepeyi mutfağınızda bulundurabilirsiniz. Hemen yemek masanızın yanına konumlandırdığınız kanepeniz rahat ve konforlu bir alanın ortaya çıkmasına neden olacaktır.

4. TV keyfi için ideal bir yer…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-3

Kim demiş mutfakta TV keyfi olmaz diye… Gayet tabi bu mutfakta yemek dışında harika bir tv keyfi de mümkün olmaktadır. Bu nedenle duvara montelenmiş bir TV ile şahane TV odası haline dönüşebilir. Kim demiş mutfakta sadece yemek pişer diye… Bunun dışında her şey mümkün.

5. Dekoratif mutfak dolapları…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-4

Çok maçlı, kullanışlı ve ayrıca dekoratif mutfak dolapları ile göze çarpan bu tasarım sahip olduğu minik gözler ile dekoratif bardaklarınızı saklayarak ortaya renkli görüntüler çıkartmanıza neden olmaktadır.

6. Pembe tezgâh…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-5

Pespembe bir tezgâh ve bembeyaz bir lavabo, ne kadar uyumlu ve dikkat çekici iki renk. Bu mutfaklarda yemek pişirmek ayrı bir keyif olsa gerek. Gayet modern ve iç açıcı.

7. Geniş ferah iç açıcı…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-6

Geniş oldukça ferah birçok amaca hitap eden mutfakta zaman öyle keyifli geçer ki insan bu mutfaktan hiçbir zaman çıkmak istemez. İstediği birçok şey elinin altında bir insan bundan başka ne isteyebilir ki.

8. Mutfakta uyunur mu demeyin!

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-7

Eğer isterseniz uyuya bilirsiniz. Evet evet yanlış duymadınız dilerseniz mutfağınızda uyuya da bilirsiniz. Tek yapmanız gereken mutfağınızda Kullandığınız kanepenizin yatak olabilme özelliğinin bulunmasıdır. Bu sayede dilerseniz kanepe olarak dilerseniz de rahatlıkla yata olarak tercih edebilirsiniz.

9. İster yat, ister TV izler, ister otur, ister yemek ye…

goz-alici-kucuk-mutfak-dekorasyonu-8

Bu şahane mutfak bir eve bedel, ne istersen iste bu özel mutfak üzerinde kolayca keyifle hayat geçirmek mümkün.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir