Bizimle iletişime geçin

Blog

Mutluluk için sabit ev gerekmiyor

blank

Hayalini kurduğunuz bir eviniz olsun ama istediğiniz yere sizinle gelsin site miydiniz? İşte o ev karşınızda dilerseniz sizlerde dolaşan ev ile mutluluğu yanı başınızda taşıyabilirsiniz.

1.Tekerlekli karavan ev…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor

Sahip olduğu tekerlekleri ile herhangi bir raca bağlayarak kolaylıkla gitmek istediğiniz noktaya yanınızda götürebilirsiniz. Tatil yapmak istediğiniz de konaklama sorunlarınızı en aza indirecek olan bu özel ahşap ev içerisinde ihtiyaç duyacağını pek çok alan bulunuyor..

2. Modern, geniş ferah oturma odası…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-1

Tıpkı normal ev dekorasyonların gördüğünüz göz kamaştırıcı oturma odaları bu karavan evde de bulunuyor. Sevdikleriniz ile hoş sohbetler edebileceğiniz bir oda bundan daha güzel olmazdı.

3.Rahat bir uyku için bulunmaz bir nokta…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-2

Bu özel karavanda huzurlu bir uyku için şahane yataklar konumlandırılmış istediğiniz an camını açabileceğiniz minyatür pencereler tamda gözünüzün önünde sabah uyandığınız anda nerede olduğunuzu anlayabilmeniz için sizlerde minik camınızı aralandırabilirsiniz.

4. kullanışlı lavabo

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-3

Ellerinizi yıkamak için gayet şirin ve kullanışlı bir lavabo bu özel karavanın içerisinde bulunuyor. Adeta sizler için her detay bir bir düşünülmüş durumda.

5.Şahane mutfak tasarımı…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-4

Bu özel karavan evin içerisindeki özel mutfak tasarımı birçok normal evde bile bulunmuyor. Özel l şeklinde uzanan bir tezgâh, çok özel askılı baharatlıklar aynı zamanda farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Sizler için mutfakta niş bile

6.Pratik içerden merdivenler…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-5

Hemen mutfağın içerisinden yatak odasına uzanan merdivenler pratik kullanım imkânı sağlamaktadır. Aynı ortamda birden fazla oda nasıl olur? sorusunun en net yanıtını vermektedir.

7. bir karavan birçok oda bir arada…mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-6

Bir kare karavan içinde birden çok oda bir arada, her ihtiyacınız için özel çözümlerin bir arada ve iç içe bulunduğu şahane bir ortam. Dilediğiniz yerde durabilir ve hareketli karavanınız sayesinde güzel bir tatil yaşayabilirsiniz.

8. mini kitaplık bile düşünülmüş…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-7

Mutfak tezgâhının tamda altında yer alan mini kitaplı hareketli yolculuk sırasında sizlere farklı hikayeler sunmaktadır. Bundan daha keyifli bir yaşam olabilir mi? Canınız nereye isterse oraya çekin karavanınızı ve sürün hayatın keyfini doyasıya.

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-8 mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-11

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-9 mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-10

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir