Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Mutluluk için sabit ev gerekmiyor

11.08.2016
3.561
Mutluluk için sabit ev gerekmiyor

Hayalini kurduğunuz bir eviniz olsun ama istediğiniz yere sizinle gelsin site miydiniz? İşte o ev karşınızda dilerseniz sizlerde dolaşan ev ile mutluluğu yanı başınızda taşıyabilirsiniz.

1.Tekerlekli karavan ev…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor

Sahip olduğu tekerlekleri ile herhangi bir raca bağlayarak kolaylıkla gitmek istediğiniz noktaya yanınızda götürebilirsiniz. Tatil yapmak istediğiniz de konaklama sorunlarınızı en aza indirecek olan bu özel ahşap ev içerisinde ihtiyaç duyacağını pek çok alan bulunuyor..

2. Modern, geniş ferah oturma odası…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-1

Tıpkı normal ev dekorasyonların gördüğünüz göz kamaştırıcı oturma odaları bu karavan evde de bulunuyor. Sevdikleriniz ile hoş sohbetler edebileceğiniz bir oda bundan daha güzel olmazdı.

3.Rahat bir uyku için bulunmaz bir nokta…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-2

Bu özel karavanda huzurlu bir uyku için şahane yataklar konumlandırılmış istediğiniz an camını açabileceğiniz minyatür pencereler tamda gözünüzün önünde sabah uyandığınız anda nerede olduğunuzu anlayabilmeniz için sizlerde minik camınızı aralandırabilirsiniz.

4. kullanışlı lavabo

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-3

Ellerinizi yıkamak için gayet şirin ve kullanışlı bir lavabo bu özel karavanın içerisinde bulunuyor. Adeta sizler için her detay bir bir düşünülmüş durumda.

geri1 of 2
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image