Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Mutluluk için sabit ev gerekmiyor

11.08.2016
3.522
Mutluluk için sabit ev gerekmiyor

5.Şahane mutfak tasarımı…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-4

Bu özel karavan evin içerisindeki özel mutfak tasarımı birçok normal evde bile bulunmuyor. Özel l şeklinde uzanan bir tezgâh, çok özel askılı baharatlıklar aynı zamanda farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Sizler için mutfakta niş bile

6.Pratik içerden merdivenler…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-5

Hemen mutfağın içerisinden yatak odasına uzanan merdivenler pratik kullanım imkânı sağlamaktadır. Aynı ortamda birden fazla oda nasıl olur? sorusunun en net yanıtını vermektedir.

7. bir karavan birçok oda bir arada…mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-6

Bir kare karavan içinde birden çok oda bir arada, her ihtiyacınız için özel çözümlerin bir arada ve iç içe bulunduğu şahane bir ortam. Dilediğiniz yerde durabilir ve hareketli karavanınız sayesinde güzel bir tatil yaşayabilirsiniz.

8. mini kitaplık bile düşünülmüş…

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-7

Mutfak tezgâhının tamda altında yer alan mini kitaplı hareketli yolculuk sırasında sizlere farklı hikayeler sunmaktadır. Bundan daha keyifli bir yaşam olabilir mi? Canınız nereye isterse oraya çekin karavanınızı ve sürün hayatın keyfini doyasıya.

mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-8 mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-11 mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-9 mutluluk-icin-sabit-ev-gerekmiyor-10

2 of 2ileri
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image