Bizimle iletişime geçin

Blog

Odunlarınız için dekoratif fikirler

blank

Evlerinizde yada farklı yaşam alanlarınızda bulunan odunlarınızı dağınık halde bir köşede tutmaktansa dekoratif bir şekilde istiflemeye ne dersiniz? İşte odunlarınız için dekoratif stant fikirleri…

1. Yarım daire dizim şekli…

odunlariniz-icin-dekoratif-fikirler

odunlariniz-icin-dekoratif-fikirler-5

Odunlarınız için oldukça ideal bir sıralama şekli hem alması kullanması kolay hem de istiflemesi, sizlerde yakmak için kullandığınız odunları bu şekilde daha derli toplu bir hale sokarken diğer yandansa oldukça şık bir dekorasyon malzemesine dönüştürebilirsiniz.

2.Odun sehpası…

odunlariniz-icin-dekoratif-fikirler-1

Sehpa şekline benzeyen bir düzeneği kullanarak sizlerde farklı büyüklüklerden oluşan odunlarınızı sitemli ve düzenli bir hale sokabilirsiniz. Alt kata ağır ve iri odunları, üst kata ise ince ve hafif odunları bir bir dizerek var olan dağınıklığı ortadan kaldırabilir, hoş bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sizlerde buna benzer farklı sehpa modelleri ile farklı odun stantlarını ortaya çıkartabilirsiniz. Elinizdeki imkânlar, parlak fikirler çıkartmanıza yardımcı olmaktadır.

3.Odun dolabı…

odunlariniz-icin-dekoratif-fikirler-2

Tamda şöminenin yanı başında bulunan odunlarınız için düşünülmüş şahane bir fikri. Tekerlekli odun dolabı…

Tüm odunlarınızı üst üste bir bir sıralayarak oldukça kullanışlı bir şekle sokabilirsiniz. Dizelemiş olduğunuz odunlarınızı tekerlekli sistem sayesinde istediğiniz şekilde kolayca hareket ettirebilirsiniz. Evin farklı alanlarında bu dekoratif odun standını bulundurabilir ve her gerek duyduğunuzda üzerindeki odunlardan yararlanabilirsiniz.

4. istifli odun sitemi…

odunlariniz-icin-dekoratif-fikirler-3

Odunlarınızı kenarda bekleyen bir şifonyerin altına dizmeye ne dersiniz? hem dekoratif hem de hemen elinizin altında bulunan odunlar için özel olarak düşünülmüş harika bir istif şekli. Ortadan kaldırılmış odun parçaları bu sayede adeta hoş bir duvar kaplamasına da dönüşebilmektedir.

5. Modern odun istifleri…

odunlariniz-icin-dekoratif-fikirler-4

modern bir ev dekorasyonu‘na yakışır bir odun standı için sizlerde profesyonel ellerden yardım alabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız odun parçalarını duvara sabitlenmiş bir standın içerisine bir bir sıralayabilirsiniz. Modern bir görüntü yaratmak adına sizlerde yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak şekilde çok özel fikirlerden yararlanabilirsiniz.

Elinizdeki ve evinizdeki imkânları değerlendirerek bu ve bunun gibi birbirinden farklı yöntemleri sizlerde kolayca hayata geçirebilirsiniz tek yapmanız gereken düşlemek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir