Bizimle iletişime geçin

Daireler

Olağanüstü Kütük Evler

blank

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve doğayla iç içe kalmak istemez misiniz? Bunu sağlamanın en iyi yolu ise dağ evinde vakit geçirmek olabilir. Genelde ahşap malzeme kullanılarak yapılan bu evler büyük balkonları ya da geniş bahçeleri ile de beğeni topluyor. Kendinizi rahat ve sıcak bir ortamda hissetmek isterseniz sizde görsellerimizdeki gibi dağ evlerinden faydalanabilirsiniz.

Ahşap Dağ Evi

olaganustu-kutuk-evler-1

Ahşap malzeme kullanılarak hazırlanmış bu dağ evi muhteşem bahçesi ile dikkat çekiyor. Bahçeye şezlonglar yerleştirilerek güneşlenmek için uygun bir alan yaratılmış. Dağın eteklerinde bulunan böyle bir dağ evi ile hafta sonlarınızı son derece keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Dağ Evine Farklı Bir Bakış

olaganustu-kutuk-evler-2

Bu görselimizde dağ evinin başka bir açıdan görünümü yer alıyor. İki katlı olan bu evin geniş pencereleri ve uzun verandası evi daha kullanışlı bir hale getirmeyi başarmış. Bu dağ evi ile kendinizi adeta cennette hissetmeniz mümkün.

Dağ Evi Dekorasyonu

olaganustu-kutuk-evler-3

Dağ evinin iç dekorasyonunu gözler önüne seren bu görsel sizin içinde ilham kaynağı olabilir. Kahverengi deri koltuklar evin ahşap yapısı ile bütünlük oluşturmuş. Arka planda ise Amerikan mutfağı ve yemek masasını görmeniz mümkün. Işıklandırma için kullanılan abajurlar ise loş bir ortam yaratma konusunda hayli başarılı. Koltukların üzerine atacağınız kilimlerle otantik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Taş Kaplama Banyo Dizaynı

olaganustu-kutuk-evler-4

Banyo dizaynları da bir evi çekici kılan unsurların başında geliyor. Ahşap ve taş kaplama malzeme kullanılarak gerçekleştirilen bu banyoda keyifli saatler geçirmemek imkansız. Küveti doldurarak hafif müzik eşliğinde günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Yine loş ışık kullanılan bu banyodan çıkmak istemeyeceksiniz.

Kütük Dağ Evi

olaganustu-kutuk-evler-5

Kütük evlerde dağ evi olarak tercih edilmekte. Sizde böyle bir kütük evde yaşayarak mis gibi temiz havayı ciğerlerinize doldurabilir ve yemyeşil ormanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ahşap Ev

olaganustu-kutuk-evler-6

Bu görselimizde de bir başka harika ahşap evi görebilirsiniz. İki katlı bu evin alt katında veranda olarak kullanılabilecek bir alan ile üst katta da yine veranda ya da balkon olarak
kullanılabilecek alan yer alıyor.

Kütük Ev

olaganustu-kutuk-evler-7

Bu kütük ev ise farklı dizaynı ile dağ evlerinden hoşlananlara değişik bir seçenek sunuyor. Böyle bir evde vakit geçirdikten sonra şehre dönmek neredeyse olanaksız hale gelecek!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir