Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

Örgü Şal Modelleri Birbirinden Farklı Örnekler

blank

Kadınların omuzlarını örtmek amacıyla kullandıkları kumaştan yapılmış ya da örgü tekniğiyle oluşturulmuş geniş atkı modellerine şal adı verilmektedir. Şalların hem kumaş hem de örgü olan modelleri kadınlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Şal sadece kış aylarında ısınma amacıyla kullanılan bir giysi değil aynı zamanda kadınların şıklığına şıklık katan bir faktördür. Pek çok kadın piyasada bulunan hazır şallardan satın almak yerine kendi el emeği ile hazırladığı şalları kullanmayı tercih etmektedir. Bunun sebebi ise her zaman istenilen renkte ve modelde hazır şal bulunmayışı ve kişinin kendi ördüğü zaman istediği tüm modelleri ve renkleri kullanabilme özgürlüğüne sahip olmasıdır.

orgu-sal-ornekleri-modelleri-14

Şal modelleri de diğer tüm giysi modellerinde olduğu gibi seneden seneye farklılık göstermektedir. Sizde zevkinize uygun bir şal modelini örmeyi arzu ediyorsanız ve biraz olsun örgü beceriniz varsa yapmanız gereken ilk şey uygun bir şal modeli bulmak. Bunun içinse sizler için hazırladığımız görsellerden faydalanabilirsiniz. Görsellerimizi inceleyerek ister klasik ister daha modern çizgilere sahip bir şal modeli seçebilir ve bu modeli hayata geçirmek için hemen ilk adımı atabilirsiniz. Harika bir şala sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise istediğiniz modele uygun renkte ipler ile bu iplere uygun kalınlıkta şişler ya da tığı satın almaktır. Malzemeleri satın aldıktan sonra ise size düşen görev şalınızı örmek için vakit ayırmak ve şal tamamlanana kadar sabırla gayret göstermektir. Şalı örmeyi bitirdiğinizde tüm vaktinize ve zahmetinize değdiğini gözlerinizle göreceksiniz.

Tüm görsellerimizi inceleyerek kendinize uygun bir şal modeli bulacağınızdan ve bu modeli örerek bir an önce kullanmaya başlayacağınızdan hiç şüphemiz yok!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir