Bizimle iletişime geçin

Banyo

Orijinal ve Pratik Çamaşırlık Tasarımları

blank

Çamaşır askıları, çamaşırlıklar yeteri kadar önem vermediğimiz şeyler arasındadır. Aynı bulaşıklık gibi, çamaşırlığı da oldukça sık kullanırız. Bir düşünün: çamaşırlarınızı yıkarken ve kuruturken işinize çok yarayacak etkili ve pratik bir yol. Bu yüzden doğru tipteki çamaşırlığı seçmek önemlidir. Çamaşırlıklarla ilgili bir diğer gerçekse, ayaklı olmaları gerekmediği, ne kadar basit olurlarsa o kadar iyi.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari

Alandan tasarruf etmek için gerekmediği zamanlarda yukarı toplayabileceğiniz bir çamaşırlık tercih edin. Bu çamaşırlığı çamaşır odanızdaki herhangi bir duvara monte edebilirsiniz.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-1

Ya da bu tarz bir çamaşırlığı pencereye ve yere yakın bir yerde bulundurmak isteyebilirsiniz. Çamaşırlığınızı, çamaşırlarınızı astığınızda yere ya da mobilyalara değmeyeceği bir pozisyona yerleştirin.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-2

Bu tarz bir çamaşırlık da alandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu çamaşırlık gerekmediği zamanda duvara katlanabiliyor ve gerektiğinde de kolaylıkla yatay bir pozisyona getirilebiliyor. Sadece bu pozisyondayken sizi rahatsız etmeyecek bir yerde olmasına dikkat edin.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-3

Eğer çamaşır odanızda yeterli alan yoksa ya da bir çamaşır odanız yoksa, çamaşırlığınız konusunda akıllı bir seçim yapmalısınız. Bu tarz bir durumda tabi ki özel olarak yapılmış bir çamaşırlık sizin için daha iyi olacaktır, birkaç kanca, demir ve sopa kullanabilirsiniz.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-4

Bu askılıklar da oldukça pratik. Az alan kaplıyorlar, gerek olmadığında duvara katlanabiliyorlar ve çamaşır kapasitesi oldukça yüksek, özellikle gömlekler için. Bu tarz bir çamaşırlığı, çamaşır odanızın köşesine bile yerleştirebilirsiniz.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-5

Çamaşırlıkların ayaklara ihtiyacı yoktur. Aslında ayakları olmaması daha bile iyi olacaktır, bu yüzden onları çekmecelere saklayabilirsiniz. Gerçi bu durumda çekmeceleriniz çamaşırlık olmuş oluyor. İleri ve geri kayabilecek bir mekanizmaya sahipler ve gerekmediklerinde tezgahın alt tarafında kalıyorlar.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-6

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-6-1

Bu katlanabilir çamaşırlık da oldukça ilginç. Birkaç askıya sahip olduğu gibi, genişleyebiliyor da. Çok fazla çamaşır kapasitesine sahip değil ama küçük şeyler ya da aksesuarlar için oldukça kullanışlı.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-7

Eğer duvarlarınızda gerekli alan yoksa, çamaşırlarınızı tavandan asın. Tavana tutturulmuş bir çamaşırlıktan bahsediyoruz, bu sayede çamaşırlığınızın kapasitesi de genişleyecektir. Bir makara sistemi sayesinde çamaşırlığınızı yukarı itebilir ya da aşağı çekebilirsiniz.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-8

Gördüğünüz gibi çamaşır odaları için birçok çözüm mevcut. Yerde çamaşır sepetini bulundururken, tavanda asılı olan merdiveni de ekstra çamaşırlık olarak kullanabilirsiniz.

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-9

Bu çamaşırlık ise, çamaşır odasında bir mobilyadan uzantı sağlıyor. Yüksekte olduğu için herhangi bir rahatsızlık ya da alan engellemesine sebep olmuyor .

orijinal-ve-pratik-camasirlik-tasarimlari-10

Yeterli bir uzunluğa sahipse, tek bir metal askı da çamaşırlık için uygun olabilir. Bu metal üzerinde askılar kullanarak gömleklerinizi ve pantolonlarınızı kurutabilir, kuruduklarında da olduğu gibi dolabınıza yerleştirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir