Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Evinizde Harikalar Oluşturmak İçin Palet Kullanabileceğiniz 27 Harika Ve Etkili Yol

12.12.2017
15.133
Evinizde Harikalar Oluşturmak İçin Palet Kullanabileceğiniz 27 Harika Ve Etkili Yol

Ahşap bir paleti, yaz aylarında ateş yakmaktan çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Biliyorum, kıymık faciasının yaşanmasına az kaldığını hissediyorsunuz ama öyle olmak zorunda değil.

İnanılmaz miktarlarda atık kattığımız bir dünyada yaşadığımız için, olabildiğince elimizdeki kaynakları değerlendirmemiz gerekiyor. Kendin yap projeleri sayesinde de, eskimiş ya da kullanamayacağınızı düşündüğünüz eşyaları değerlendirerek, oldukça güzel bir etki bırakılabiliyor.

Baş rolünde ahşap paletlerin bulunduğu aşağıdaki 27 Kendin Yap projesine bir göz atın. Birkaç eşya, alet ve ayırabileceğiniz zaman sayesinde ne kadar güzel ve kullanışlı parçalara sahip olabileceğinizi görmek sizi şaşırtacak.

Doğru ve tam bir şekilde araştırmanızı yaptıktan sonra, yapmaya karar verdiğiniz proje ne olursa olsun, hangi tipte palete ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra(evet birden fazla tipi var), ve sağlıklı şekilde nasıl yeniden kullanım oluşturabileceğinizi öğrendikten sonra, hemen hemen hiçbir ücret ödemeden eviniz için harika eşyalara sahip olabilirsiniz.

#1-Salonunuzun görünümünü ısıtmak için bir kahve masası kullanabilirsiniz. Tel tokaya benzeyen ayak kısımları kullanarak, görünümü daha modern hale getirebilirsiniz.

#2-Daha oyuncu ve hareketli bir görünüm için ise renkli ayaklar tercih edebilirsiniz.

#3-Sizin için özel olan bir günde misafirlerinizi bu şekilde karşılayabilirsiniz.

#4-Çocuğunuzun odasında böyle harika ve masalsı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

#5-Küçük bir eviniz varsa, böyle harika bir bilgisayar masası oluşturabilirsiniz.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image