Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Parlayan Taş ve Çakıllar ile Karanlık Bahçenizdeki Yolu Aydınlatın

08.11.2016
3.706

Bugünlerde birçok insan fatura, enerji ve su faturalarından tasarruf etmek istiyor. Eğer bunlardan biriyseniz, bunlar gibi ucuz şeyler kullanmayı deneyin. Bu parlayan taşlar ve çakılları kullanmak dekoratif bir eşya olabilir. Bu yöntemle bahçenizdeki yolu mükemmelleştirecek ve aynı zamanda fatura ödemeden bir ışığınız olacak. Bu akıllıca bir fikir ve bu konuda bana katılacaksınız.

Sizi nasıl bahçenize ışık getireceğiniz ve enerji tasarrufu yapacağınız konusunda bana katılmaya davet ediyorum. Bu parlayan koyu taşları, parlayan koyu kayaları, adım taşlarını ve ya çakıllarını denemenizi istiyoruz. Ve ya bunlar yerine güneş enerjisi emen taşları yollarınıza koymayı denemenizi öneriyoruz. Fikir bizden seçim sizden. Karanlık olan bahçenizi içinde kalarak aydınlık hale getirin. Karanlıkta dışarıda yürümekten korkmayın. Bunun için bu parlayan taşları ve ya çakılları kullanın. Bunlar aynı zamanda sizin çocuklarınız için de enteresan olabilir. Onları bu çeşit dekorlarla sürpriz yapın. Onları şaşırtmak için kelebek ve ya kurbağa gibi güzel dekorları kullanın. Onlara ailelerinin ne kadar yaratıcı olduğunu gösterin.

Bu yazdığım giriş sizin dikkatinizi çekmek içindi. Eğer fikirlerimi beğendiyseniz, bizimle kalın ve bizi takip etmeye devam edin. Biz en iyisiyiz ve sizler en iyi okuyucularımızsınız. Günün geri kalanının keyfini çıkarın.

Sıradaki göstereceğimiz şey ise karanlık bahçelerinizi parlayan taş ve çakıllarla nasıl aydınlatacağınız. Resimlere bakmadan geçmeyin.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image