Bizimle iletişime geçin

En İyileri

Pencere Koltukları ile Dekorasyon Fikirleri

blank

Eğer pencerelerinizin önündeki boş alanları değerlendirmek istiyorsanız sizde pek çok kişi gibi pencere koltukları kullanmayı düşünebilirsiniz. Cam önüne yerleştirebileceğiniz bu koltuklar evinizin dekorasyonuna ayrı bir cazibe katmakla kalmayacak aynı zamanda size eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz ekstra bir alan sağlayacaktır. Sizler için hazırladığımız görseller sayesinde bu koltukları nasıl kullanabileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Beyazın Zarafeti

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-1

Pencere önünde oturarak bahçenizi seyretme düşüncesi bile kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyorsa sizde bu görselimizdeki gibi bir pencere koltuğuyla odanızı dekore edebilirsiniz. Bu koltuk kısa süre içinde evinizin en sevilen eşyası olmayı başaracaktır.

Sohbet Köşesi

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-2

Arkadaşlarınızla sıcak ve samimi bir şekilde sohbet etmenizi sağlayacak bir köşe yaratmak istiyorsanız pencere önüne koyacağınız koltuklarla odanızı düzenlemelisiniz.

Kitap Köşesi

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-3

Pencere koltukları evinizin sadece salonunda ya da oturma odasında değil tüm odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz mobilyalardır. Çocuğunuzun gün ışığından faydalanacağı bir alan yaratmak ve bu alanı kitap okumak gibi aktivitelerle değerlendirmesini sağlamak için odasını pencere koltuğu ile dekore edebilirsiniz.

Çekmeceli Koltuk

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-4

Pencere koltuklarının en büyük özelliklerinden biri de ekstra depolama alanı yaratmalarıdır. Pencere önündeki ölü alanı bu koltukları kullanarak değerlendirebileceğiniz gibi, koltuklarınızın çekmecelerini de eşyalarınızı koymak için kullanabilirsiniz.

Çocuk Odası

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-5

Çocuğunuzun odasındaki pencere önündeki alanı hem yatak hem de koltuk olarak kullanabileceği bir pencere koltuğu ile değerlendirebilir, böylelikle odasında rahatlıkla oyun oynayabileceği kadar
bir alan açabilirsiniz.

Rahat ve Şık

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-6

Çiçeklerle süslediğiniz bir pencere önüne koyacağınız koltuk ile konforun ve şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Bahçe Manzarası

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-7

Soğuk kış günlerinde üzerinize alacağınız bir battaniye ile bu pencere koltuğuna oturduğunuzu ve manzarayı seyrettiğinizi düşünmek bile kendinizi iyi hissetmeniz için yeterli olacaktır.

Renkli Köşe

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-8

Rengarenk bir köşede ruhunuzun canlandığını hissetmek istiyorsanız odanızı bu görselimizdeki gibi dekore edebilirsiniz. Çocuklarınız böyle bir odada vakit geçirmekten keyif alacaktır.

Çay Köşesi

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-9

Aileniz ve dostlarınızla birlikte çay içerek sohbet edebileceğiniz bir köşe için yine pencere koltuklarından faydalanmanız mümkün.

Kahve Zamanı

pencere-koltuklari-ile-dekorasyon-fikirleri-10

Kendinizle baş başa kalmak ve günün stresini kahvenizi içerken üzerinizden atmak istiyorsanız pencere koltuğu en büyük yardımcınız olacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir