Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Penye İpten Uygulanabilecek Kullanışlı Patik Modelleri

26.03.2017
13.594
Penye İpten Uygulanabilecek Kullanışlı Patik Modelleri

Kış mevsiminin soğuklarından korunmak için patik kullanımı en iyisidir. Penye iplerle yapılan patikler hem daha modern hem de daha kullanışlı olduğu için de sık şekilde tercih edilir. Farklı kalınlıklarda örülebilecek penye patiklerin işlenmesi konusunda ilk kez deneyecek olanlar, bu örnekleri inceleyebilirler. Örnekler içerisinde hem özgün modeller hem de detaylar yer almaktadır. Farklı örgü teknikleri kullanarak örebileceğiniz patikler için klasik modellerin yanında daha modern ve keyifli ürünler de elde edebileceğinizi örneklere bakarak görebilirsiniz. Patikler ayaklarınızı daha sıcak tutacak ve şıklığınızı sağlayacaktır. Bu nedenle çantanızda en sevdiğiniz patiklerinizi taşıyabilir ve misafirliklerde de kullanabilirsiniz. Hazır patik almak yerine artık kendiniz örmek istiyorsanız, bir an önce iplerinizi alın ve örgü tekniklerini öğrenmeye başlayın. Sevdiklerinizle birlikte de bu aktiviteyi deneyebilir ve boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

1. Sevimli Patiklerle Eğlenceli Bir Kullanım

Klasik patiklerden bıkanlar için bu tarz farklı bir örnek uygulanabilir. Kullanımı ve görünümü itibariyle oldukça keyif verecek bir modeldir.

2. Penye Püsküller Kullanın

Penye patiklerinizi ördükten sonra nasıl detaylandıracağınızı düşünüyorsanız, penye püsküller hazırlayabilir ve süsleme için tercih edebilirsiniz.

3. Patik Modelinden Penye Terlikler

Patiklerinizi penye iplerle örmeye başladıktan sonra bir farklılık yaparak görseldeki gibi terlik olarak da tasarlayabilirsiniz.

4. Taşlı ve Gösterişli Patikler

Daha şık ve gösterişli bir patik modeli için ön kısımda taşlı malzemeler tercih edebilirsiniz. Kadınların çok hoşuna gidecek bir model örneğidir.

5. Sevimli Patikler İçin Bir Örnek Daha

Hem çocuklarınıza hem de kendinize yapabileceğiniz bu örnek de oldukça eğlenceli bir patik ortaya çıkaracaktır. Farklı renklerle de deneyebilirsiniz.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image