Bizimle iletişime geçin

Bahçe

Peri Masalı Gibi Bir Bahçe İçin Harika Fikirler

blank

Eğer güzel bir arka bahçeniz var ise, kesinlikle bunlara bakmanız ve onları peri masallarındaki gibi gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bir kere bahçelerinizi böyle dekore ederseniz, bundan sonra bu alanlar sizin dinlenebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz en güzel alan haline gelebilir. Asıl soru şu, peki bu bahçe kapları olması için neleri kullanabilirsiniz? Kil çanaklar bu konuda ilk akla gelenlerden biridir, eğer düşünmek için zamanınız var ise eşsiz bir bahçe kabı yapmak için kullanabileceğiniz birden fazla eşya vardır. Aşağıda biz sizin için birkaç örnek seçtik. Peri masalı gibi bir bahçe için harika fikirler sizi kesinlikle etkileyeceklerdir.

Bahçe kabı olarak birçok eşyayı kullanabilirsiniz. Örneğin, eski bir mobilyanızı bahçenize çıkarabilir ve onu çiçekleriniz ve bitkileriniz ile yeniden dekore edebilirsiniz. Bu eski mobilyalar koltuklar, yataklar, sandalyeler, lavabolar olabileceği gibi aynı zamanda müzik aletleri piyano ve gitarlar da olabilir. Eski mobilyaların haricinde eski araçlar da bahçenizi bir peri masalına dönüştürmek için rahatlıkla kullanılabilir. Ve hatta unutmamak gerekir ki posta kutusunu bile çiçeklerinizi ekmek için kullanabilirsiniz. Hadi şimdi acele edin ve aşağıda sizin için seçtiğimiz bir peri masalı bahçesi için bahçe kaplarına hemen bakın. Eğlenin!

Piyano

blank

Eski Araba

blank

İrlanda Midilli Arabaları

blank

Şifonyer

blank

Yatak

blank

Eski bir yatağı bahçenize koyabilir ve bunu bir saksılık olarak kullanarak yatak odası bahçesi oluşturabilirsiniz. Peki, hiç komple yemek odası setini bahçenize koymayı düşündünüz mü, aynı diğer resimde olduğu gibi.

Yemek odası takımı

blank

Koltuk

blank

Sandalye

blank

Yıkama Küveti

blank

Daktilo

blank

Bisiklet

blank

Barbekü Izgarası

blank

Bank

blank

Eski Küvet

blank

Eski Klozetler

blank

Posta Kutuları

blank

Alışveriş sepetleri

blank

Eski yük arabaları

blank

Evet, yukarıdaki bahçe kaplarını nasıl buldunuz? Hiç bu eski eşyaları kullanarak bahçenizi adeta bir peri masalına dönüştürmeyi düşündünüz mü? Yorumlarda bunlardan bahsedebilirsiniz ve aynı zamanda sitemizin içerikleri ile güncel kalmayı unutmayın ve diğer bahçe tasarımlarına da bakmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir