Bizimle iletişime geçin

Blog

Plaj Teraryumları ile Yaz Titreşimi

blank

Yaz sezonu sadece birkaç hafta uzaklıkta ve siz şimdiden altın rengi kumsalların, denizlerin ve gür yeşillik olan bitkilerin hayalini kuruyorsunuzdur. Yaz titreşimini o kadar da beklemenize gerek yok. Tüm bu güzelliklere plaj teraryumları ile sahip olabilirsiniz.

Tüm bu minik dünyanın yakalayıcılığı ile bir cam fanus içerisinde sahip olabilirsiniz. Farklı kompozisyonlarla tüm bu güzellikleri bir arada bulabilirsiniz. Parlayan deniz kabukları, denizyıldızları, deniz kumları ve farklı küçük su bitkileri ile güzel bir dekorasyon yaparak bu yaz titreşimini evinizde yaşayabilirsiniz.

teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi

Bu plaj teraryumlar el yapımı üfleme ve değişik boyut ve çapta olmak üzere camlar kullanarak yapılabilir. Ve bunları evinizde herhangi bir sehpanın, masanın ve ya dolabın üzerine koyarak hoş bir dekoratif bir yapı sağlayabilirsiniz. Tepesinde küçük bir kanca şeklinde olan cam fanuslar onları herhangi bir duvarına ve ya dolabınıza asmanızı sağlayacaktır.

Bu cam teraryumları bulmak çok kolaydır ve onun güzelliğini bir yıl boyunca sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Yaz titreşiminize plaj teraryumları ile neşe katın!

teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-1 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-11 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-10 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-9

teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-8 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-7 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-6 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-5 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-4
teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-3 teraryum-modelleri-ile-yaz-titresimi-2

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir