Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Plastik Kapaklarla Yapabileceğiniz Harika Fikirler

blank

Kendin yap tasarımları hiç şüphe yok ki son yıllarda çok fazla ilgi gören aktiviteler arasında. Bu tasarımların birincil işlevi atıl vaziyette bulunan malzemeleri değerlendirmek. Bu malzemelerden biri de su ve süt şişeleri gibi birçok farklı şişelerin kapakları. Eğer bu tür kapakları çöpe atıyorsanız bugünden itibaren bu alışkanlığınızdan vazgeçin ve bu kapakları yaratıcı tasarımları hayata geçirmek için kullanın. Bu kapakları nasıl değerlendirebileceğinize dair sizin için harika bir galeri hazırladık. Çok sayıda şişe kapağını bir araya getirerek aklınıza hayalinize gelmeyecek tasarımları hayata geçirebilirsiniz. Biraz emek harcayarak meydana çıkartacağınız sonuçlar hem dekoratif hem de işlevsel olacaktır. Hiç kimsede olmayan farklı tasarımları uygulamak istiyorsanız görsellerimizi inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

1-Çöp Kutusu

plastik-kapaklarla-yapabileceginiz-harika-fikirler-1

Rengarenk bir çöp kutusuna hiç masraf etmeden sahip olmak istemez misiniz? Tabii ki isterim diyorsanız 4-5 renk plastik şişe kapağını biriktirip birbirine görselimizdeki şekilde yapıştırmanız gerekiyor. İçine çöp poşetini de yerleştirdiğinizde çöp kutunuz kullanıma hazır hale gelecektir.

Görsellerimizden edindiğiniz fikirlerin size ışık tuttuğundan eminiz. İsterseniz bu tasarımların birebir aynısını yapabilir ya da kendi hayal gücünüzü de katarak ortaya tamamen özgün fikirler çıkarabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir