Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Pratik ve Şık Bir Gece Elbisesi Yapımı

Gece bir davete ya da düğüne katılmanız gerekiyorsa ancak giyeceğiniz elbiseye bir sürü para harcamak istemiyorsanız kendi elbisenizi kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer biraz olsun dikiş bilginiz varsa ve kendinize güveniyorsanız herkesin gözlerini kamaştıracak bir elbise dikmeniz işten bile değil.

Görsellerimizi inceleyerek elbiseyi nasıl dikeceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hazırladığınız elbiseyi gören tüm arkadaşlarınız onlara da elbise dikmeniz konusunda baskı yaparlarsa hiç şaşırmayın.

1-Gece Elbisesi

pratik-sik-bir-gece-elbisesi-yapimi-1

Görselimizdeki gibi bir gece elbisesi dikmek hiçte sandığınız kadar zor değil. Tabii dikişe başlamadan önce gerekli malzemeleri edinmeniz gerekiyor. Elbisenin etek kısmının kabarık durabilmesi için sert bir kumaş, üst kısmı içinse payetli bir kumaş satın almalısınız. Elbiseniz görselimizdeki gibi kahverengi olmak zorunda değil. Ancak başka bir renk yapacaksınız eteğin ve üstünün uyumlu tonlarda olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca payetli kumaşın altına dikmek için siyah bir kumaşta almanız gerekiyor. Bunların yanı sıra ihtiyacınız olacak diğer malzemeler ise makas, dikiş ipi ve toplu iğnelerle sınırlı.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

escort bayan