Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Provence Stili İç Dekorasyon

Rahat, samimi aynı zamanda da zarif ortamlardan hoşlanıyorsanız Provence dekorasyon stili tam size göre demektir. Asıl anlamı Fransız usulü kır yaşamı demek olan Provence stili adından da anlaşılacağı üzere Fransa’da doğmuş bir stildir. İlhamını Akdeniz kıyılarından alan bu zarif stilde doğal dokulu kumaşlar, ferjorje tasarımlar ve patine mobilyalar tercih edilmektedir. Zeminlerde genel olarak doğal taş karolar ve masif ahşap; duvarlarda taş kaplamalar; mobilyalarda açık ton ve doğal renkler, masif ahşaplar; yatak odalarında pastel renkler ve ferforje yatak başı ve mutfakta görkemli aydınlatma altında büyük bir tezgah kullanılmaktadır. Son yıllarda çok rağbet gören Provence stilini evinizin iç dekorasyonunda sizde uygulamak istiyorsanız görsellerimizden esinlenmeniz mümkün.

1-Huzurlu Bir Yuva

provence-stili-ic-dekorasyon-1

Doğal ve içinizi ısıtacak bir ortam istiyorsanız Provence stili dekorasyon tam size göre. Ağırlıklı olarak ahşap malzemelerin kullanıldığı böyle bir oturma odasında kendinizi son derece dingin hissedebilir, büyük şehrin karmaşasını rahatlıkla arkanızda bırakabilirsiniz.

Eğer Provence stilini iç dekorasyonun sizin ruh halinizi yansıttığını düşünüyorsanız evinizi dekore ederken önerilerimizi mutlaka göz önüne almalı ve arzu ettiğiniz atmosferi bu sayede yakalamalısınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

escort bayan