Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Renkli Modern Daire Dekorasyonu

Çoğunlukla modern bir dekor düşünürsek, aklımıza hemen siyah, beyaz ve gri renklerden oluşmuş soğuk şablonlar aklımıza gelir. Fakat şimdi ve önceleri, iç tasarımlarda renk paletinden popüler renkler seçiliyordu. Modern daire dekoru için şimdilerde koyu kırmızı ve açık deniz mavisi rengi göz önüne çıkıyor ve onlar ahşap döşemelerle birliktelik sağlıyor.

renkli-modern-daire-dekorasyonu-1

KYD BURO çalışanları şimdi size sakinleştirici, şaşırtıcı, şeffaf ve yeniden düzenlenmiş alanlar yaratarak dairenizin daha doğal olmasını sağlıyor. Saint Petersburg’daki şu evlerin güzelliklerine bakın.

Bu evlere bakarak evlerin nasıl tasarlandığını görün. Doğal ahşaplardan yapılmış malzemelerle ve beyaz dolaplarla nasıl uyum sağladığına bakın. Diğer tarafta mutfağa bakın ve ne kadar basit ve karizmatik olarak düzenlendiğini görün.

Deniz mavisi renkte olan koltuk takımları salonunuza ve yemek odanıza ayrı bir zevk katıyor. Ve ahşap döşemelerle bir uyum sağlayarak size doğal bir görünüm sağlıyor.

renkli-modern-daire-dekorasyonu-2 renkli-modern-daire-dekorasyonu-8 renkli-modern-daire-dekorasyonu-7 renkli-modern-daire-dekorasyonu-6 renkli-modern-daire-dekorasyonu-5 renkli-modern-daire-dekorasyonu-4 renkli-modern-daire-dekorasyonu-3

Açık konseptli daire kendine üç alanı birbirine bağlıyor, kırmızı ve deniz mavisi renkleri oturma odanızdan, banyonuza ve yatak odasına kadar uzanan her yerde birbiriyle bir uyum içerisinde.

Bu yumuşak görünüm sizin dairenizin aynı zamanda eğlenilebilecek bir yer olduğunu gösteriyor.

renkli-modern-daire-dekorasyonu-9 renkli-modern-daire-dekorasyonu-19 renkli-modern-daire-dekorasyonu-18 renkli-modern-daire-dekorasyonu-17 renkli-modern-daire-dekorasyonu-16 renkli-modern-daire-dekorasyonu-15 renkli-modern-daire-dekorasyonu-14 renkli-modern-daire-dekorasyonu-13 renkli-modern-daire-dekorasyonu-12 renkli-modern-daire-dekorasyonu-11 renkli-modern-daire-dekorasyonu-10

renkli-modern-daire-dekorasyonu-20

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.