Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Renkli Ponponlar ile Paspas ve Duvar Süsleri

blank

Evlerimizi kendi kendimize güzelleştirmek hem oldukça güzel bir hobi hem de evimizin güzelleştirmemizin eğlenceli bir yolu. Birbirinden farklı rengârenk tasarımlar yapmanız hazırlayacağınız renkli ponponlar ile mümkün. Galerimizde sizlere sunduğumuz ponpon yapma tekniği ile oluşturacağınız ponponlarınız ile renkli tasarımlarınızın ilk adımlarını oluşturabilirsiniz. Ardından ilham veren tasarımlarımıza yapacağınız eklemeler ile siz de ihtiyacınız olan tasarımları oluşturabilirsiniz.

Renkli Ponponlar ile Hazırlanan Paspas

Muhteşem Kendin Yap Pon Pon'lar-2

Rengârenk paspaslar ile evlerinizi renklendirebilirsiniz. Hazırladığınız ponponları bir araya getirerek oluşturabileceğiniz bir tasarım örneği olarak görselimizdeki paspası sizlere sunuyoruz.

Ponpon Yapım Aşamaları

 

Görselimizde ponpon yapımının tüm aşamaları gösterilmektedir. Aşağıdaki pratik adımları izleyerek ponponlarınızı hazırlayabilirsiniz. Renk ve boyut seçimi size ve hazırlayacağınız aksesuara göre değişiklik gösterebilir.

renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-2

Ponponlarla Gelen Farklı Tasarımlar

DIY Pom Pom fikirler-15

Görselimizde ponponlar ile hazırlanan bir paspas tasarımı ve duvar süsü tasarımını sizler ile paylaşıyoruz. Ponponların birbirine iple bağlanması ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

Farklı Ponpon Seçimleri

renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-5

Farklı yerlerde uygulayabileceğiniz ponponları siz belirleyebilirsiniz. İki renkli ponponlar yapmanızda mümkün.

Kumaş Üzerine Ponpon

renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-4

Kumaş üzerine dikilen ponponları her yerde kullanabilirsiniz. Kırlentleriniz kullanım alanlarına bir örnek olarak gösterilebilir.

Paspasınızın Son Görünümü

renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-1

 

Ponponlarınızı hazırladıktan sonra eski paspasınızın üzerine dikerek yeni tatlı paspasınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Farklı Ponpon Seçimleri

Muhteşem Kendin Yap Pon Pon'lar-2

Aynı alanda kullanacağınız ponponları farklı boyutlarda seçebilirsiniz. Bu şekilde rengarenk ve farklı boyutlarda ponpon kullanımı ile farklı tasarım ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir