Bizimle iletişime geçin

Mobilya

Sacha Lakic’den Size İlham Verecek El Yapımı Baloncuk Koltuk

blank

Sacha Lakic’den Size İlham Verecek El Yapımı Baloncuk Koltuk

Sacha Lakic’in tasarladığı bu Baloncuk Koltuk, Roche Bobois 2014 Güz Koleksiyonu’nun bir parçası. Tamamen el yapımı olan bu koltuk akıllara pofuduk bir bulutu getiriyor ve güven veren formuyla mükemmel bir rahatlık sunuyor. Oldukça renkli ve kabarık olan bu koltuk aynı zamanda elit bir görüntüye sahip ve herhangi klas bir ortamda ya da halka açık alanlarda mükemmel bir şekilde sergilenebilir. Bu arkadaş canlısı görünümü sağlayan özelliklerinden biri destek için ayaklara sahip olmaması, bu sayede odaya salınmış bir kök havası yaratıyor.

Sacha Lakic’den Size İlham Verecek El Yapımı Baloncuk Koltuk

Baloncuk Koltuk’un fabrikasyonu yenilikçi bir dokumanın geliştirilmesini gerektirdi, Tekno 3D. Bu fabrikasyon hem oldukça kuvvetli hem de 3 farklı yönde uzatılabilir, bu sayede de yuvarlak ve sıkı görünüm oluşturulabiliyor. Bu koltuk siyah jarsenin ve petek şeklindeki ahşaptan oluşuyor. Oturma kısmı ve arkası ise yoğunlaştırılmış köpüğün ahşap bir çerçeve üzerine konmasıyla oluşturulmuş. Bu koltuk üç farklı renk ve iki farklı yapıdan oluşuyor ayrıca farklı boyutlarda pufları mevcut.

Sacha Lakic’den Size İlham Verecek El Yapımı Baloncuk Koltuk Sacha Lakic’den Size İlham Verecek El Yapımı Baloncuk Koltuk Sacha Lakic’den Size İlham Verecek El Yapımı Baloncuk Koltuk

el-yapimi-baloncuk-koltuk-5

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir