Bizimle iletişime geçin

Oturma Odası

Salonunuza Biraz Çiçek Deseni Ekleyin

blank

Söz konusu bahar ayları için trend desenler olduğunda, sahneye her zaman çiçekli desenler çıkar. Bahar için dolabımıza çiçekli desenler ekleriz ve tırnaklarımız için çiçekli tasarımlar yapmayı da çok severiz. Peki ya neden salonumuzu biraz renklendirmek için çiçekli desenleri kullanmayalım? Bu desenler kesinlikle evinizi daha davetkar, sıcak ve daha ferah bir alan haline getirecek ve bu sayede ailenizle ve arkadaşlarınızla salonda vakit geçirmenin keyfini sürebileceksiniz.

Ve evet salonunuza çiçek deseni eklemenin birçok yolu mevcut, bu yüzden biz de size bu yollardan bazılarını göstermeye karar verdik. Aşağıda sizin için derlediğimiz örneklere ve önerilere göz atıp, evinizde bu harika çiçek desenlerini hangi şekilde kullanacağınıza karar verin. Keyfini sürün!

Çiçek Desenli Duvar Tasarımları

Çiçekli bir duvar deseni kesinlikle evinizin havasını değiştirebilecek bir şey. Evinize biraz canlılık ve hareket katmak isterseniz harika bir seçenek ve beyaz ve sıkıcı duvarlardan çok daha eğlenceli oldukları da aşikar. Piyasada bu tarz çiçekli tasarım seçenekleri oldukça fazla, bu yüzden sizin salonunuzun dekoruna uyan bir duvar resmi bulmakta zorlanmayacaksınız.

salonunuzu-ciceklerle-ile-susleyin-1

salonunuzu-ciceklerle-ile-susleyin-2

salonunuzu-ciceklerle-ile-susleyin-3

salonunuzu-ciceklerle-ile-susleyin-4

Çiçek Desenli Koltuk Tasarımları

Salonunuzda çiçekli desenlere yer vermenin bir diğer yolu ise, çiçek desenli koltuklar kullanmaktır. Koltuk, her salonun odak noktasıdır, bu yüzden de koltuğun yalnızca rahat olması yeterli değildir aynı zamanda sıkıcı bir tasarıma da sahip olmamalı. Ya da eğer koltuğunuzda çiçek desenleri olmasını istemiyorsanız, çiçek desenlerine sahip yastıklar kullanabilirsiniz. Çiçek desenli koltukların salonda kullanımlarını görmek için aşağıdaki resimlere bir göz atın.

cicekli-koltuk-tasarimlari-1

cicekli-koltuk-tasarimlari-2

cicekli-koltuk-tasarimlari-3

Çiçek Desenli Halı Tasarımları

Ve eğer çiçek desenli duvar resimleri ya da çiçek desenli koltukları salonunuzda kullanmak istemiyorsanız, o zaman belki de çiçek desenli bir halı edinmeyi düşünebilirsiniz. Bu halılar farklı tasarımlara, tonlara ve formlara sahipler, bu yüzden salonunuza uygun bir halı bulmakta zorlanmazsınız. Eğer çiçek desenlerini halınızda kullanmak istiyorsanız, size nasıl bir halı edinmek istediğiniz konusunda yardımcı olabilecek aşağıdaki resimlere bir göz atın.

cicek-desenli-halilar-1

cicek-desenli-halilar-2

cicek-desenli-halilar-3

Peki çiçekli desenleri hangi şekilde salonunuzda bulundurmaya karar verdiniz? Çiçek desenli bir duvar resmi mi, koltuk mu yoksa çiçek desenli bir halıyı mı tercih edeceksiniz? Ya da bu üç seçeneğin dışında ayrıca çiçek desenli perdeler ya da sandalyeler de edinebilirsiniz. Sadece fazla abartmamaya çalışın. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ediyor ve evinizi dekore etmek konusunda size ilham verecek fikirler için bizi takip etmeye devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir