Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Şemsiyeden Dekoratif Kapı Süsleri

blank

Evinizin kapılarını kendin yap projeleri eşliğinde çok özel görünümlere kavuşturmanız mümkün olabilir. Üstelik bunları da sadece bir şemsiye ve birkaç farklı yapma çiçek ile gerçekleştirebilirsiniz.

blank

Nasıl mı?

Bunun için yazımızın devamını okumanız sizlere yetecektir.

Keza kendin yap projeleri açısından birbirinden farklı aşamaları göz önüne getirdiğimizde, kapı girişlerinizi şemsiyeleriniz ile özel bir tasarım alanına yerleştirmeniz de mümkündür. Bunun için ise kendi hayal gücünüzü ve hem dış kapı, hem de oda kapılarınıza ekleyeceğiniz tasarım fikirlerinizi kullanmanız mümkün olabilir. Bu noktada da sizlere sunacağımız şu paylaşımlarınızı kapılarınızza uygulayabilirsiniz.

1.Şemsiyeniz lale açsın…

blank

Rengarenk laleleri kare desenli bir şemsiye ile bütünleştirerek ortaya gerçekten de özel bir kapı giriş süsü çıkarmanız mümkün hale gelecektir.

2. Şemsiyelerinizi kurdelelerle destekleyin

blank

Kapı önüne yerleştireceğiniz şemsiyelerinizi bir de kurdele ile süsleyebilir, bu sayede de ortaya çok şık ve naif bir şemsiye kapı süsü çıkarabilirsiniz.

3. Buz mavisi kapı süsleri

blank

Kaliteli bir buz mavisi şemsiye ile kapınızı daha süslü ve ferah bir görünüme kavuşturmanız mümkün hale gelecektir.

4. Misafirlerinizi papatyalar karşılasın

blank

Şemsiye içerisine yerleştirdiğiniz papatyaların coşkusu, eve gelen ziyaretçilerinizi oldukça memnun edecektir. Üstelik hoş bir görünüm elde edebilme şansı da sizleri bekliyor olacaktır.

5.Renk ve desen uyumu her zaman önemli

blank

Kapı önündeki şemsiyeli kapı süslerinde renk ve desen uyumu da her zaman önemlidir. Bu sebepten de her şemsiye modelini dikkatlice inceleyip, o modelle uyumluluk sağlayacak seçenekleri değerlendirmelisiniz.

6.Evinizin giriş kısmı artık çok daha hoş olacak…

blank

Şemsiye ile oluşturulan kapı süsleri sayesinde, evinizin giriş kısımlarını artık çok daha özel bir yapıda şekillendirme şansı bulacaksınız. Bu şans sayesinde de, az harcama ile mükemmel bir kendin yap tasarımına erişmeniz mümkün hale dönüşecektir.

7.Şemşiyelerinizi mor menekşelerle doldurun

blank

Mor menekşeleri şemsiyelerinizin içerisine monte ederek, ortaya gerçekten de çok hoş tasarımlar çıkarmanız mümkün hale gelecektir. Üstelik bu tasarım modelleri ile etkin bir giriş kısmı elde edeceksiniz.

8.Şemsiyelerin üzerine küçük notlar yerleştirin

blank

Şemsiyeden kapı süsleri açısından şemsiyelerinizin üzerine küçük notlar yerleştirmenizi de öneririz. Bu hem evinize gelen ziyaretçinizi mutlu eder, hem de ortaya daha estetik sonuçlar çıkartır.

9. Evinizin şıklığı kapı süsünüzle başlasın

blank

Son olarak şemsiyeler ile oluşturacağınız kapı süsleri açısından evinizin daha şık ve çok daha başarılı bir kapı süsü görünümü elde edebilirsiniz. Unutmayın ki evinizi şık bir konuma oluşturmak sizlerin elinde.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir