Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Seveceğiniz 20 Kullanışlı Meyve Depolama Fikirleri

Merhaba sevgili insanlar! Mutfak bir eşyayı depoladığımız bir yerdir. Genellikle problem başka yerlerde sakladığımız şeyler yüzünden doğuyor. Bu yüzden mutfakta neyi nereye saklayacağımıza özen göstermeliyiz. Bugün ben sizlerle bu 20 muhteşem fikri paylaşıyorum. Bu fikirlerin en güzel yanı ise pratik olmaları ve size alan kazandıracak olmasıdır. Hadi meyvelerinizi nasıl saklayabileceğinize bir bakalım.

Duvara Asılan Depo Alanı Çözümleri

Eğer çok alanınız yok ise hemen size alan kazandıracak fikirler konusunda düşünmeye başlamanız gerekiyor. Küçük alanlarda her köşeyi dikkatlice kullanmanız gerekiyor hatta duvarları bile. Çünkü mutfaktaki tek boş yerinizi duvarlardır. Biz size burada duvarınızda nasıl meyvelerinizi saklayabileceğinizi göstereceğiz.

seveceginiz-20-kullanisli-meyve-depolama-fikirleri-1

Sepet Kaplar

seveceginiz-20-kullanisli-meyve-depolama-fikirleri-2

Kendin Yap Ahşap saklama alanı fikirleri

seveceginiz-20-kullanisli-meyve-depolama-fikirleri-3

seveceginiz-20-kullanisli-meyve-depolama-fikirleri-5

seveceginiz-20-kullanisli-meyve-depolama-fikirleri-4

Bazen o kadar fazla eşyanız olur ki bunları nerede saklayacağınız konusunda size zor zamanlar yaşatırlar. Aşağıdaki fikirden siz de kopya çekerek bundan bir tane yapabilirsiniz. Bu raflardan oluşan bir dolap meyvelerinizi saklayabileceğiniz harika bir çözüm. Bu şekilde her şeyinizi düzenli ve onları güvende tutacaksınız. Ayrıca buna benzer bir dolabı kolayca paletlerden yapabilirsiniz.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.