Bizimle iletişime geçin

Banyo

Seveceğiniz, Şaşırtıcı Açık Banyo Depolama Fikirleri

blank

Depolama ismini gördüğünüzde muhtemelen o makaleye hemen göz atıyorsunuzdur çünkü hepimiz evimizdeki eşyaları olabilecek en iyi şekilde saklamak isteriz. Bu makalede size banyonuzda depolama yapmanın şaşırtıcı ve güzel yollarını sunmaya çalışacağım. Açık depolama son zamanlarda yükselişte olan bir trend ve eminim siz de daha önce birçok banyoda buna şahit olmuşsunuzdur. İnsanların gittikçe özgürleşen yapıları onları banyolarındaki havluları ve banyo aksesuarlarını dolaplarda gizleme gerekliliğinden uzaklaştırıyor.

Insanlar bu tarz eşyalarını kapalı kapılar ardında saklamak yerine banyolarında sergilemeyi tercih ediyorlar ki bu süper modern ve aynı zamanda şu sıralar gerçekten moda olan bir durum. Bu trendi banyonuza uygulamanın birçok farklı yolu mevcut, bu her zaman büyük bir değişim yapmak anlamına gelmiyor elbette. Ne demek istediğimi anlamak için aşağıdaki fotoğraflara göz atabilirsiniz!

Tahta merdiveninizle neler yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizin için harika bir fikrim var. Neden merdiveninizi banyoya yerleştirip, mükemmel raflar elde edip bunun keyfine varmıyorsunuz? Eğer banyonuz geniş bir alana sahipse, bunu yapmamanız için bir sebep göremiyorum! Ayrıca, size oldukça ucuza mal olur bu!

Özellikle bu küvetin yanındaki açık raf fikrini çok sevdim çünkü her şey elinizin altında, uzanabileceğiniz uzaklıkta duruyor. Küvetin tadını çıkarırken rahatsız olmanıza da gerek yok tabii.

Bu dömme depolama tasarımı hemen hemen herkesin hayalini kurduğu bir şeydir İki duvarın arasındaki bu raflar gerçekten baş döndürücü duruyor.

Depolama fikirleri mümkün olan her santimi kullanmayı amaçlar, bu yüzden eğer klozetinizin üzerinde boş bir alan varsa buraya harika raflar ekleyebilirsiniz ve bu sayede havlularınız ve banyo malzemeleriniz için oldukça geniş bir alan elde edebilirsiniz. Bu her odada kullanabileceğiniz bir fikir, yalnızca banyo için değil.

Lavabonun altındaki boş alandan bahsetmeyi unutmayalım. Buraya da açık raflar ekleyebilirsiniz ve bu sayede banyonuzun olduğundan daha büyük olduğu ilüzyonunu da yaratmış olursunuz.

Özel yapım tahta raflarınızı kolaylıkla duvarınıza monte ettirebilirsiniz. Bu tarz bir fikir de hem alanınızın kullanımını maksimuma çıkarmanızı sağlar hem de size ekstra depo alanı sağlar.

Eğer çok düzenli bir insansınız ve açık raflarda eşyalarınızın dağınık durmasını istemiyorsanız, birçok kutu edinebilir ve eşyalarınızı bu kutular içinde düzenli tutabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir