Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Şık ve Serin Çamaşır Odası Fikirleri

26.11.2015
5.725
Şık ve Serin Çamaşır Odası Fikirleri

Çamaşır makinalarınızı ve kurutma makinalarınızı koyabileceğiniz ayrı bir odaya sahipseniz bu şansınızı en güzel ve verimli şekilde kullanmalısınız. Ya da bir kiler odaya sahipseniz bu odayı, çamaşır odası olarak yeniden tasarlayabilirsiniz. Böylece, çamaşır makinanızın ve kurutma makinanızın diğer alanlarda kapladığı yerleri boşaltmış olursunuz. Bu fikirler oldukça taze, ne kadar şık ve kullanışlı çamaşır odalarına sahip olabileceğinizi görünce şaşıracaksınız.

Renkli Bir Çamaşır Odası

camasir-odasi-fikirleri-1

Canlı duvarlar ve çamaşır yıkama-kurutma makinalarının üzerlerine yerleştirilmiş raflar odayı çok daha kullanışlı bir hale getirmiş. Bu alanı banyonuzun bir köşe için bile tasarlayabilirsiniz.

İşte Düzen!

camasir-odasi-fikirleri-2

Resimde gördüğümüz oda tamamen düzen barındırıyor, çamaşır odanızın düzeninin siz de bu şekilde düzenleyiciler sayesinde sağlayabilirsiniz.

Küçük Alanda Yaratıcılık

camasir-odasi-fikirleri-3

Bahsettiğimiz kiler odaları çamaşır odası fikri işte bu resimde görselleştiriliyor, pembe rengin tatlılığı ve kapıdaki raflar odanın kullanışlılığını son derece arttırmış.

Odanın İçinde Oda

camasir-odasi-fikirleri-4

Çamaşır odası değil de çamaşır bölümü de oluşturabilirsiniz, evinizin bir köşesinde. Farklı tasarımlardan biri de resimde görülüyor.

Sade Çamaşır Odası

camasir-odasi-fikirleri-5

Sadelikten gelen düzeni resimde görebilirsiniz, raflı ve askılı dolaplar ile birlikte çamaşır odasının verimi son derece artmış.

Oldukça Düzenli Bir Çamaşır Odası

camasir-odasi-fikirleri-6

Eski mutfak dolabınızdı da çamaşır odanıza yerleştirebilirsiniz, hem maddi açıdan hem de kullanışlılık açısından çok güzel bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Mutfağınızdaki Çamaşır Makinaları

camasir-odasi-fikirleri-7

Mutfağınızda kullanmakta olduğunuz çamaşır makinalarını da resimdeki gibi şık bir tasarımın parçalarına dönüştürebilirsiniz.

Her Şey Bir Arada

camasir-odasi-fikirleri-8

Pembe perdelerle hareketlendirilmiş bu tatlı çamaşır odasında kuruyan çamaşırlarınızı ütülemek bile eğlenceli bir hal alabilir.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image