Ev Düzenleme

Şirin karavan ev

4.025
Şirin karavan ev

Şirin bir karavan eve sahip olmak ister miydiniz? Alıp karavanınızı istediğiniz yere çekmek. Gittiğinizi hiçbir yerde konaklama sorunları yaşamadan, sanki o sokakların bir evi gibi olmak.. eğer isterseniz gelin karavanın içine daha detaylı bir göz gezdirelim.

1. Ahşap karavan…

sirin-karavan-ev

Dışı tam olarak ahşap malzemeden tasarlanan karavan evin balkon kısmı’da bulunmaktadır.ister yolculuk sırasında kullanabilir isterseniz de farklı eşyalarınız bu özel balkona bırakabilirsiniz. Küçük bir pencere dışarıdaki ortamı gözlemek için, hareketli 4 adet tekerlek ile istediğiniz yöne doğru hareket edebillirsiniz.

2. mini lavabo….

sirin-karavan-ev-1

Karavan içerisinde yok yok. Çok kullanışlı mini lavabo bir adet klozet ve daha bir çok kullanışlı raf sizlere pratik kullanım imkânı ağlamaktadır. Kişisel bakım ürünlerinizi lavabonuzda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

3. göz alıcı şirin bir mutfak….

sirin-karavan-ev-2

Karavan içerisinde gittiğiniz yerlerde özel lezzetler hazırlayın diye. Aygaz, fırın ve gerekli tencere tava gibi tüm araç ve ebatlar düşünülmüş durumda. Minik kavanozlarınız için tahtadan oluşturulmuş bini sergende çok işinize yarayacak gibi duruyor.

4. mini tezgâh…

sirin-karavan-ev-3

Mini tezgâh üzerinde bulaşıklarını ve sebzelerinizi yıkayabileceğiniz bir lavabo, çeşitli dekoratif ve kullanışlı raflarda bulunuyor. Dışarda olandan bitenden haberdar olun diye mini bir pencerede tam karşınızda bulunuyor.

5. Dublex daire rahatlığı …

sirin-karavan-ev-4

Karavan içerisinde iki katlı bir tasarım bulunuyor. Üst kısmında ise sizler için şahane bir yatak odası düşünülmüş durumda. Alt kattan üst yatak odası katına geçiş yapmak içinde seyyar bir ahşap merdiven tam olarak işinizi görebiliyor. Kolaylıkla çıkıp derin bir uyku keyfini sürebilirsiniz.

6. çalışma odası…

sirin-karavan-ev-5

Oturma odası olarak tabir edilen alanda evinizde bulunan ne varsa hepsi eksiksiz olarak bulunuyor.2 farklı çalışma masası ile farklı işlerinizi kolaca yerine getirebilirsiniz. Sizer için hem oturma odası hem de çalışma odası olarak tabir edebiliriz.

7. Konforlu yatak odası…

sirin-karavan-ev-6

Ve işte geldik yatak odası kısmına gayet rahat ve konforlu durumda. Sadece yatak değil aynı zamanda çok kullanışlı bir gardıropta bulunuyor. Gerçek yatak odalarından hiçbir eksiği bulunmuyor.

8. Oturma odası şıklığı…

sirin-karavan-ev-7

Oturma odası olarak kullanılan alan her yönden ışık almaktadır. Karavan ile hareket ederken evinizin içinden oturduğunuz yerden tüm gezdiğiniz yerleri bir bir görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Choose A Format
List
Image