Bizimle iletişime geçin

Banyo

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar

blank

İç mekan tasarımda renklerin önemi göz ardı edilemez, bu yüzden de en uygun rengi seçmek gerçekten çok önemli bir hal alıyor. Banyoda kullanılacak bir renk teması düşünüldüğünde akla ilk gelen mavi olur, fakat bu renk artık eskidi o yüzden de üzerinde düşünmenin anlamı yok. Bu makalede sizi büyüleyecek gerçekten stil sahibi ve yenileyici, yeşil renkte harika banyoların bir kolleksiyonunu paylaşacağım. Yeşil, banyoda harikalar yaratabilecek oldukça güzel bir renktir ve ev sahipleri eğer yenileyici bir banyoya sahip olmak istiyorlarsa da bu rengi tercih edebilirler. Banyoda kullanılan yeşil renk oldukça modern bir görünüm oluşturur ve evinizde sıcak bir hisse sahip olmanıza da yardımcı olur. Bana inanın, banyonuz çok daha sevimli bir hale gelecektir! Şimdi aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın ve siz de banyonuza yeşili nasıl kullanmak istediğinize karar verin!

sizi-buyuleyecek-yenileyici-yesil-banyolar

Eğer dramatik ve koyu renkler tercih ediyorsanız ve ambiyansı güzelleştirip monotonluğu bozacak bir renk arayışındaysanız, kesinlikle yeşili tercih etmelisiniz. Bu zıt renkler öyle harika bir etki bıracak ki, banyonuz lüks otellerdeki banyolara benzeyecek.

Tamamıyla beyaz olan banyo tasarımları oldukça temiz ve düzenli bir görünüme sahip, fakat aynı zamanda oldukça monoton bir görüntü de oluşturacaktır. Aynanızın karşı kısmına gelecek şekilde yeşil rengi kullanabilir bu sayede daha ilginç bir görünüm yaratmakla kalmaz, aynı zamanda banyonuzun daha geniş görünmesini de sağlarsınız.

Eğer alanda bolca açık yeşil kullanırsanız, oldukça kolay bir şekilde daha yenileyici bir ortama sahip olabilirsiniz. Bu renk aynı zamanda üzerinizde sakinleştirici bir etki de oluşturacaktır, bu etki de banyo gibi kendinizle vakit geçirdiğiniz, vücudunuzu ve zihninizi rahatlattığınız bir alan için harika bir renk yapar yeşili. Böyle canlı bir rengin kullanıldığı bir alanda banyo yapmak ya da duş almak size doğanın içinde olduğunuz hissini verecektir!

Yeşilin bu tonlarının kullanıldığı ufacık kısımlar bile banyonuzu anında değiştirerek büyük bir fark yaratabilir. Eğer banyonuzun şu anki renginden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız banyonuza biraz yeşil ekleyebilirsiniz, sonuca inanamayacaksınız!

Hepimiz biliyoruz ki bir odaya renk eklemenin en kolay yolu duvarları bu renge boyamaktır, bunun sizin durumunuzda da etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Tamamlanmış bir görünüm oluşturmak için birkaç yeşil aksesuar da kullanabilirsiniz.

Yeşil rengin bu tonları son zamanlarda iç mekan tasarımında oldukça popüler bir seçim haline geldi, bu yüzden bu rengi iç mekan tasarımınızda kullanmakla yanlış bir seçim yapmayacaksınız. Banyo sabah kullandığınız ilk oda olduğu için böylesine neşelendirici bir renkle güne başlayarak, gün içerisinde sahip olacağınız modu da yükseltmiş olacaksınız. Kendi banyonuzu yeşilin bu harika tonlarıyla düzenlemeyi düşündünüz mü? Umarım sizin için seçtiğim bu fotoğraflar size gerekli ilhamı verebilir ve umarım bu harika renk kısa zamanda sizin de banyo tasarımınızın bir parçası haline gelir!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir