Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Gösterişli Yapısı İle 25 Kolay Sonbahar Masa Dekorasyon Fikirleri

blank

Masa düzeni sosyal medyanın her geçen gün gelişmesi ile birlikte çok daha önemli hale geldi. Sadece misafirlere özel pişen yemeklerin herkes ile paylaşılan görselleri sayesinde sunumun çok büyük olan önemi devasa bir boyuta ulaştı. Bu nedenle 25 kolay sonbahar masa dekorasyon fikirleri ile daha gösterişli masa hazırlamak mümkün. Bu 25 fikir içerisinde bir biblo ile bir kaç meyve ile ya da bir kaç ağaç dalı ile bambaşka bir görünüm yakalamak mümkündür. Bakıldığında aslında hiç birisi ulaşılmaz olmayan nesnelere masada yer vererek alışılmışın dışında bir görünüm oluşturmak, farklı bir ambiyans yaratarak davetlilere kendilerini özel hissettirerek mutlu etmek muhteşem ötesi bir ayrıntıdır.

Elmalı Tema

Sonbahar Masa Dekorasyon Fikirleri

Masanın tam ortasına konulan belli aralıkla sıralanmış beş altı elmanın yanında mumlara yer vermek başka bir boyuta taşınan görsel oluşturmanın ilk adımıdır. İkinci adımında ise tomurcuklu bir ağaç dallarının yapraklı kısımlarını bu elma ve mum karışımına itina ile ekleyerek masa gösterişini tamamlayabilirsiniz.

Her masayı bu tür ayrıntılar ile süsleyerek davetlerin unutulmaz olmasını sağlamak mümkündür. Masaların sadece yemek yenilen düzenekler olmadığı ve canlı olduğu bu temalar ile konuklara hissettirilebilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir