Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

String Art ile Hazırlayabileceğiniz 23 Kendin Yap Ev Dekoru

23.11.2017
9.552
String Art ile Hazırlayabileceğiniz 23 Kendin Yap Ev Dekoru

Evinizin dekorunun harika olması için çok para harcamak zorunda olmadığınızı biliyor muydunuz? Peki ya dekorunuzu çok az para harcayıp, eğlenceli zaman geçirerek ve aynı zamanda da yaratıcılığınızı kullanarak kişiselleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Ever, bunların hepsini yapmanız için tek ihtiyacınız olan evinizde dekor olarak kullanmak isteyeceğiniz bir kendin-yap projesi. Fakat bu konuda önünüzde bir sürü seçenek olacak çünkü gerçekten çok geniş bir konu başlığı bu bahsi geçen.

Bugün ise size String Art sanatını kullanarak eviniz için oldukça kişisel ve güzel dekorlar yapmayı göstereceğiz. Burada seçebileceğiniz birçok farklı dekor mevcut, kalpli olanlar, hayvanlı olanlar hatta yazı içeren String Art dekorları bile mevcut. Böyle bir dekor elde etmeniz için tek gereken birçok farklı seçenekten birini seçip, çiviler kullanarak çizdiğiniz planı yaratıcılığınızla takip etmek. Kesinlikle eğlenceli bir proje olduğu kesin ve aşağıdaki bitmiş projelere bir göz attıktan sonra siz de bir tane yapmak isteyeceksiniz. Hadi bir göz atalım.

1-Kafatası Şeklinde String Art Dekor

Biliyorum ki bunun cadılar bayramı için falan olduğunu düşüneceksiniz fakat eğer kafatası şekillerini seviyorsanız, yalnızca cadılar bayramına kullanılmak zorunda değil!

2-Teckel Doble

Buradaki duvarda araya eklenen çizimler gerçekten çok hoşuma gitti. Oldukça yaratıcı değil mi?

3-Mutfak Duvar Sanatı

Eğer mutfağınız için kırsal bir dekor istiyorsanız işte bu harika bir fikir. Tabi ki mutfağınız için harika olacak başka formlar da kullanabilirsiniz.

4-Live Creatively Çizili String Art Sanatı

Ayrıca çiviler ve sicimlerle de istediğiniz yazı şekilleriyle çalışabilirsiniz. Yalnızca bilgisayarınızdan çıktı alıp zemine eklerken bu çerçeveyi takip etmelisiniz.

5-Ohio’dan HOME String Art Sanatı

Bu “HOME” yazısı için, kelimedeki “O” yerine Ohio’nun haritadaki şekli kullanılmış. Gerçekten çok yaratıcı.

geri1 of 10
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image