Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Sevimli Olduğu Kadar Da Yaratıcı Tavuk Kümesi Modelleri

28.03.2018
17.821
Sevimli Olduğu Kadar Da Yaratıcı Tavuk Kümesi Modelleri

Özellikle bahçeli evlerde kurulacak tavuk kümesi modelleri sayesinde aile fertleri hem sağlıklı beslenebilir hem de gün içinde kendilerine doğal bir uğraş çıkarabilirler. Tasarımları ve renkleriyle bahçelerde fark yaratan modeller, sahip oldukları eğlenceli detaylarla ailenin minik fertlerinin sorumluluk bilincinin gelişmesine katkı sağlayabilir.

Tavukların sağlıklı bir eve sahip olmasının yanı sıra bahçelerde de seyredilmeye doyulmayacak binaların kurulmuş olmasını sağlayan kümesler, tasarım sektörünün geldiği son nokta hakkında fikir vermeye yetecek donanıma sahiptir. Bahçe dekorasyonuyla uyumlu canlı ya da soft renklerden hazırlanacak minik evin pervazlarına asılacak kumaş perdeler fark yaratmak isteyenler için tercih edilebilir. Eğlenceli mimarileri, değişik çatıları, renkli pencereleri ve ferah alanlarıyla içinde yaşayacak tavukların kendilerini şanslı hissetmesine neden olacak kümes modellerine hep birlikte göz atalım…

1- Tavuklara Özel Bir Ev ve Bir Bahçe

Tavuk Kümesi Modelleri

Özellikle büyük bir bahçeli eve sahip olanların kullanabileceği modelde tavuklar için kapalı alan yaratan bir ev ve gezmelerini sağlayacak büyük bir bahçe özel olarak tasarlanmış.

2- Sevimli ve Kullanışlı

Tavuk Kümesi Modelleri

Yaşanan evin bir kopyasını andıran kümesteki renkli çatı, pencere ve gezinti alanı detayı fark yaratmayı ve ilgi çekmeyi başarıyor.

3- Yerden Yüksek Kümes Modeli

Tavukların kapalı alandaki her ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için oldukça büyük ölçülerde hazırlanan bu tasarım, telden yapılan pencereleriyle ışık ve hava alıyor. Yerden yükseğe kurulan kümeste tavukların girmesi için özel bir kapının yanı sıra iki yana açılan büyük bir kapı da kurulmuş.

4- Yaratıcı Bir Ahşap Tasarım

Penceresi ve özel kapısı olan bu modelde ön kısım tamamen telle kaplanmış. Kendi içinde farklı bir tünek katına sahip olan yapıda tavukların bu alana ulaşması için ahşap yol tercih edilmiş.

5- Bahçenin Doğal Görüntüsüyle Uyumlu Bir Model

Tamamen yeşil, büyük, telli ve taze yumurtaların ev halkı tarafından alınmasını kolaylaştıran özel bir kapıya sahip olan modelde kullanılan teller de yeşile boyanmış.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image