Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Ucuz Yollu Evde Ofis Depolama

31.07.2017
8.630
Ucuz Yollu Evde Ofis Depolama

Zekice ve ucuz depolamaları eğer doğru yerde ararsanız bulabilirsiniz. Hemen aşağıdaki ucuza mal olacak depolama fikirlerine bakın.

Notlar alın

Mantar panolara çok para harcamayın. Bunun yerine kendinize bir hatırlatıcı pano yapın. Bir manyetik yüzeye metal bir kare yerleştirin. Bunu da masanızın önündeki duvara asın.

Antik ofis depolama

Bit pazarından aldığınız eşyaları tekrardan kullanabilirsiniz. Birbirinden uyumsuz eşyaları bir araya getirerek onlarla bir etki yaratabilirsiniz. Çay fincanlarını kalemleriniz için kullanabilir ve küçük tabakları zarflar ve anahtarlar için kullanabilirsiniz

Her yere giden ofis

Ofisinizi istediğiniz yere götürün – ister masaya ister koltuğa. Bir bulaşık sepeti ile dosyalarınızı ve kalemlerinizi bunun yardımıyla düzenleyebilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Mutfaktan ofise

Ekmek kutusunu küçük elektronik eşyalarınızı depolamak için kullanabilirsiniz. Arkasına küçük bir delik açın ve buralardan kablolarınızı geçirebilirsiniz. Küçük bir tahtadan parça ekleyerek de onlara etiketler ekleyebilirsiniz.

Etrafta gezin

Eski bir tekerlekli sehpanızı mobil bir ofise dönüştürebilirsiniz. Alttaki rafları dosyalarınızı, laptoplarınızı ve kâğıt işlerinizi koyabilir, ayrıca istediğiniz bir koltuğun veya sehpanın yanına bunu çekip en üstünde laptop ı koyup rahatça çalışabilirsiniz.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image