Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Ucuz Yollu Evde Ofis Depolama

blank

Zekice ve ucuz depolamaları eğer doğru yerde ararsanız bulabilirsiniz. Hemen aşağıdaki ucuza mal olacak depolama fikirlerine bakın.

Notlar alın

Mantar panolara çok para harcamayın. Bunun yerine kendinize bir hatırlatıcı pano yapın. Bir manyetik yüzeye metal bir kare yerleştirin. Bunu da masanızın önündeki duvara asın.

blank

Antik ofis depolama

Bit pazarından aldığınız eşyaları tekrardan kullanabilirsiniz. Birbirinden uyumsuz eşyaları bir araya getirerek onlarla bir etki yaratabilirsiniz. Çay fincanlarını kalemleriniz için kullanabilir ve küçük tabakları zarflar ve anahtarlar için kullanabilirsiniz

blank

Her yere giden ofis

Ofisinizi istediğiniz yere götürün – ister masaya ister koltuğa. Bir bulaşık sepeti ile dosyalarınızı ve kalemlerinizi bunun yardımıyla düzenleyebilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz.

blank

Mutfaktan ofise

Ekmek kutusunu küçük elektronik eşyalarınızı depolamak için kullanabilirsiniz. Arkasına küçük bir delik açın ve buralardan kablolarınızı geçirebilirsiniz. Küçük bir tahtadan parça ekleyerek de onlara etiketler ekleyebilirsiniz.

blank

Etrafta gezin

Eski bir tekerlekli sehpanızı mobil bir ofise dönüştürebilirsiniz. Alttaki rafları dosyalarınızı, laptoplarınızı ve kâğıt işlerinizi koyabilir, ayrıca istediğiniz bir koltuğun veya sehpanın yanına bunu çekip en üstünde laptop ı koyup rahatça çalışabilirsiniz.

blank

Manyetik çekme

Bir kurabiye tepsisini mıknatıslar yardımı ile sizin için önemli evrakları buna asarak pano gibi kullanabilirsiniz.

blank

Yay depolama alanı

Sağlam metal yayları ofis eşyalarınızı düzenlemek için kullanabilirsiniz. Yayın ara kısımlarına diz üstü bilgisayarınızı veya postalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz.

blank

Mektup kabı

Umulmadık kapları, resimdeki gibi, mektup kutunuz olarak masanızın yanında kullanabilirsiniz. Postalarınızı veya faturalarınızı bir arada düzenli tutmak için çok iyi. Bunların dış kısımlarını istediğiniz gibi şekillendirebilir ve güzel bir hava katabilirsiniz.

blank

Kitap sonu çözümleri

Renkli bir kitap sonu ile raftaki kitaplarınızı daha düzenli bir halde tutabilirsiniz. Kum dolu kumaş bir kese ile bunu yapabilir ve bunları raftaki kitaplarınızın dik durması için kullanabilirsiniz.

blank

Planlama yardımcısı

Basit mandalları kullanarak planlamalarınızı ayarlayabilirsiniz. Haftanın günlerini mandalların üzerine yazın ve onları bir ipe tutturun. Sonra masanızın üstüne koyun. Günlük yapacağınız işleri küçük kağıtlara yapıştırıp sonra bunları mandala tutturarak günlük planlarınıza sadık kalın.

blank

Burada ve orada

2 kutu ile gelen veya giden evraklarınızı ayrı olarak saklayabilirsiniz. Bu kutuların dış taraflarını boyayabilir ve üzerine gelen ve giden etiketi yapıştırabilirsiniz.

blank

Boşaltma alanı

Küçük masanızı her daim toplu tutun. Gelen onlarca kağıtları hep bir arada tutun. Dosya stantları ile evraklarınız daha düzenli olacaktır. Dış fırçalarınızı koyduğunuz kapları kalemleriniz için de kullanabilirsiniz.

blank

Yaygın olmayan kullanımlar

Boş kağıtlar ve küçük parçalar ofisinizdeki en büyük sorunlardır. Mandallar size ekstra alan kazandıracak ve bunları kutulara rahatlıkla asabilirsiniz. Küçük eşyalarınızı ise depolayın.

blank

İletişimde kalın

İş kartlarınızı daha düzenli tutmaya mı ihtiyacınız var? Kartları çekmeceye atmaktansa onları küçük bir şekerleme kutusuna koyabilirsiniz. Tüm kartları bir arada tutmak için güzel bir yöntemdir. Kendinize ait kartları ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Onları da ayrı bir kutuda saklayabilirsiniz.

blank

Masaüstünü temizleyin

Eski diş fırçası kaplarını ve sabun koyduğunuz eşyaları kalemleri onların içerisine koyarak masanızın üstünü tamamen boşaltabilirsiniz.

blank

Mini bölmeler

Bu yassı kaplar pişirme işlemlerini yapmaktan daha da fazla işe yarayacaktır. Pahalı olmayan kaplardan alın ve küçük eşyalarınızı bunun içerisine koyarak çekmecenizde saklayabilirsiniz.

blank

Duş düzenlemesi

Banyoda şampuan gibi eşyalarınızı koyduğunuz rafları ofisinizdeki eşyaları kullanmak için kullanabilirsiniz. Alt kısımlarındaki yere bir boru koyun ve kurdele ile aynı zamanda buna eşyalarınızı asabilirsiniz.

blank

Manyetik Çekin

Mıknatıslı kancalar ile bıçaklarınızı dolaplarınızın yanına asabilirsiniz.

blank

Etrafa asın

Duvarlarınızı oralara bir şeyler asarak onları depolama yeri gibi kullanabilirsiniz. Resimlerinizi, tahtalarınızı bu yollar odanın istediğiniz bir yerine asabilirsiniz. Bunlar çok ucuz malzemelerdir ve istediğiniz mağazadan alabilirsiniz.

blank

Karıştır ve eşleştir

Küçük kutuları kullanarak ofis eşyalarınızı bölümlendirebilirsiniz. İstediğiniz şekildeki rafları satın alın ve istediğiniz gibi düzenleyin.

blank

Yapılabilir

Çorba konservelerini yazma eşyalarınız için kullanabilirsiniz. Tepe kısmını tamamen çıkarttıktan sonra duvara monteleyebilirsiniz.

blank

Finansal planlama

Paralarınızı küçük yemek kaplarında ve onları ayrı ayrı sınıflandırarak kumbaraya dönüştürebilirsiniz. Bozuk paralarınızı bu yolla rahatlıkla saklayabilirsiniz.

blank

Yazı eşyaları

Kalemlerinizi artık bulamıyor musunuz? Onları el yapımı bir kumaş mendil ile rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Mendillerin 3’te 1 ini katlayın ve küçük paket şeklinde ayrı arı dikin.

blank

Kaynak

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir