Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Urgan İpinden Paspas Yapımı

blank

Yaşam alanı olan evlerimizin göze hoş görünmesi hepimiz için çok önemlidir. Sizde evinizin çok daha şık ve zarif görünmesini arzu ediyorsanız çok küçük dokunuşlarla bunu gerçekleştirebileceğinizi bilmelisiniz. Normalde dikkat çekmeyen ama evin görünümünü baştan sona etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Her gün üzerine bastığımız paspaslar aslında bir evin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Peki bu paspasları satın almak yerine kendin yap projesine dahil olup el becerinizle hazırlamak ister misiniz? Oldukça dekoratif görünen urgan ipiyle yapılan paspaslar sizin evinizin de havasını değiştirecektir.

Urganla paspas yaparken hem eğlenebilir hem de el becerinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Ortaya çıkaracağınız birbirinden güzel paspas modelleriyle evinize ayrı bir renk katacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. El becerinize biraz olsun güveniyorsanız sizde gerekli malzemeleri temin etmeli ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak en güzel paspaslara hayat vermelisiniz. Kendi evinizde kullanabileceğiniz gibi isterseniz yakın arkadaşlarınıza yapmış olduğunuz paspasları hediye ederek onların da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. El emeği harcayarak yapacağınız bu paspaslar verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden bir tanesi olacaktır. Urganla paspas yapımı ve çok daha fazlası için sizde sitemizi takip edebilirsiniz.

 

Gerekli malzemelerin temin edilmesiyle birlikte el beceriniz ve gösterdiğiniz sabır ölçüsünde ortaya harika bir paspas modeli çıkacaktır. Urganla paspas yapımı için gerekli adımları doğru şekilde takip etmeniz yeterli.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir