Bizimle iletişime geçin

Yatak Odası

Yatak Odalarına Mor Dokunuşlar!

blank

Mor rengin tüm tonları hayatımızın her alanında kendine yer ediniyor. Mor ve tonları, her sene en moda parçalarda kendini gösteriyor. Bu kadar sık tercih edilen bir rengin son dönemde en çok tercih edildiği yerlerden birisi de ev tekstili. Özellikle, yatak odalarında mor rengin asaleti de tatlılığı da kendine başköşede yer bulabiliyor. Mor rengin diğer renklerle sağladığı uyum ve tasarımlarda sağladığı yumuşak geçişler tercih sebebini gözler önüne seriyor. Ev tekstili modasını yakından takip etmek için galerimizi sizlere sunuyoruz.

Mor ve Siyah Renk Uyumu

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-1

Mor rengin asaleti ve keskin hatları bu yatak odasında siyahla kombinlenmiş. Arka fondaki beyaz renk, morun asilliğini sergilemesine yardımcı olmak için seçilmiş gibi.

Pastel Tonlarında Morların Uyumu

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-2

Pastel tonları tercih edilen mor rengin neredeyse tüm tonlarını bir uyum içinde görebiliyoruz. Beyaz ve koyu renk ahşapta işin işinde olunca şıklık ortaya belirgin bir şekilde çıkmış.

Canlı Mor Tonları ve Asimetrik Desenler

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-3

Farklı ve güçlü bir tasarıma sahip bu yatak odasında, mor rengin canlı tonları tasarımı taşıyabilmiş. Asimetrik desenlerde tasarımın bütünleyicisi olmuş gibi.

Lila ve Beyaz Uyumu

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-4

Mor rengin en yumuşak tonu olan lilanın tercih edildiği bu yatak odası da beyaz rengin yumuşaklığı ile birlikte huzur dolu gözüyor.

Mor Duvarlar

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-5

Duvar renginin mor renkte olması odaya bambaşka bir hava katmış, tek duvarda uygulanan bu renk oldukça iddialı duruyor.

Mor ve Modern Çizgiler

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-6

Modern çizgilere sahip bu yatak odası takımına mor duvarlar ve mor ev tekstili ürünleri mükemmel derecede uyum sağlamış gibi görünüyor, değil mi?

Mor ve Çocuk Odaları

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-7

Beyaz çocuk odalarının vazgeçilmez rengidir, yanına eklenen mor ise odaya çok daha tatlı bir hava kazandırmış.

Mor ve Işıltı

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-8

Resmi gördükten sonra, bu ışıltılı odaya bu denli yakışan tek renk mor olabilirmiş gibi geliyor. Seçilen tonlar ile odanın ışıltısı oldukça artırılmış.

Koyu Renkler ve Mor

Mor yatak odası iç tasarım fikirleri-9

Koyu renkler ile kombinasyon yapmak oldukça zor bir iştir ama koyu tonunda kullanılan mor renk bu kombinasyon için de gayet uygun görünüyor. Işıltılı grinin etkisi de oldukça çok tabii.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir