Bizimle iletişime geçin

Yatak Odası

Yatak Odalarında Depolama Alanı Artırma Fikri

blank

Yatak odaları evlerde en çok eşyanın depolandığı alanlardan birisidir. Elbiselerin, aksesuarların ve diğer tekstil ürünlerinin depolandığı bu alanlarda yer sıkıntısı ile karşılaşmak oldukça sık karşılaşılan bir sorundur. Bu sorunun çözümü için yatak odalarındaki depolama alanları artırmaya yönelik pratik fikirlere ihtiyaç duyulmaktadır. Galerimizde bu fikirlerden en pratik ve kullanışlı olanlarından birine sizler için galerimizde yer verdik.

Yatak Odası Alanı Artırma Fikri

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-1

Görselimizde yer alan yatak odası tasarımı fikri ile yatak başının arkasında düzenlenen ayrı bir çalışma bölmesi elde edilmiş. Bu sayede yatak odasının alanı oldukça kullanışlı bir şekilde kullanılmış.

Yatak odasının Eski Hali

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-2

İlk görselimizde paylaşılan kullanışlı ve yerden tasarruf sağlayan yatak odasının düzenleme fikirleri uygulamaları öncesindeki hali bu görselimizde yer almaktadır.

Yatak Odası Düzenleme İşlemleri

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-3

Yatak odası düzenleme işlemlerinin tasarım aşaması ve fikrin uygulamaya başlama aşamaları görselimizde sunulmaktadır. İlk görsel tasarım fikrinin çizimini ikinci görselde fikrin uygulama aşamasını göstermektedir.

Yatak Odası Düzenleme İşlemleri

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-4

Yatak odasını kullanışlı bir hale getirmek amacı ile uygulanan fikrin bir sonraki aşamalarını görselimizde görmekteyiz.

Yatak Odası Fikri Uygulaması

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-5

Yatak odası fikrini uygulamasının aşamalarından bir sonraki görselimizde yer almaktadır. Duvara boydan boya döşenen tahtalar ile işlem devam etmekte.

Yatak Odası Düzenleme İşlemleri

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-6

Düzenleme fikri uygulamasının son adımlarında sonuç ortaya yavaş yavaş çıkmaktadır, büyük bir çekmece gibi görünen içinden yatak çıkan bölme fikri de oda depolama alanını artırmak için
düşünülmüş ana fikir.

Yatak Odası Fikri

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-7

Yatak odası fikrinin boyama işlemleri sonrasında aldığı hali görselimizde sizlere sunulmaktadır. Şık ve oldukça kullanışlı bir yatak odası fikri odanın tüm havasını değiştirmiş.

Yatak Odası Fikri

yatak-odalarinda-depolama-alani-artirma-fikri-8

Yatak odası fikrinin uygulanması sonucunda fazlası ile artan alan görselimizde sunulmaktadır.

2 Yorum

2 Comments

  1. blank

    Emine Işık

    at

    Benim bir kiz birde oglum var ikisi ayni odada odayi calisma masalari ve gardroplariyla ortaya duvar gibi sirt sirta koyarak ikiye boldum fakat dar oldu cozum model onerebilirmisiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir