Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Yemek Odasında Kullanabileceğiniz 15 Harika Büfe Modelleri

21.11.2017
1.628
Yemek Odasında Kullanabileceğiniz 15 Harika Büfe Modelleri

Eğer yemek odanıza zarafet, sofistike bir hava ve kullanışlılık eklemek istiyorsanız aradığınız şey bir yemek odası büfesi olabilir. Büfe basitçe yüksek bir kenar masasıdır; burada o anda masada kalabalık yapmasını istemediğiniz ama genel olarak yemek masasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri bulundurursunuz- içecekler ya da tatlı gibi! Böyle bir mobilya eğer büyük bir yemek odasına sahipseniz, yemek masası ve sandalyelerinizi seçmiş ve odaya son bir dokunuş yapmak ve görüntüyü tamamlamak istiyorsanız harika bir seçenektir.

Büfeler genellikle oldukça geniş bir alan sağlayan iki büyük kapağa sahiptir. Bazı modellerde ekstra olarak çekmece bulunabilir ya da alt kısımda bir şarap bölümü bulunabilir. Büfede bulunan bu bölümler özel yemeklerde kullanmak için sakladığınız özel tabakları ya da masa süslerini bulundurabilir. Büfe, yemek masası için ekstra bir dokunuştur. Yalnızca depolama alanı oluşturmakla kalmaz aynı zamanda hoş bir görüntü de sağlar. Aşağıda sizin için derlediğimiz, yemek odasına kullanabileceğiniz 15 harika büfe tasarımına bir göz atın.

Aiko Yemek Odası Büfesi

Aiko yemek odası büfesi hem zarif bir görünüm hem de basit bir tasarımı birleştiriyor. Bu tasarımda iki adet kapak ve üç adet çekmece bulunuyor- kesinlikle işinize yarayabilecek oldukça geniş bir depolama alanı demek bu!

Cabinetry 101

Bu fotoğraftaki büfe, çerçevelere ve sınırlara sahip olmayan bir dolap şeklinde karşımıza çıkıyor. Eğer fotoğrafta biraz yakınlaşırsanız görebileceğiniz gibi kapaklar arasında normal dolaplarda bulunandan daha geniş bir boşluk mevcut.

Kişisel Bar

Böyle bir seçenek bütün duvarı olaya dahil edebilmeniz için mükemmel- bütün duvarı boydan boya kaplayan bir büfe. Neden olmasın? Hem oldukça hoş duruyor hem de çok kullanışlı; bunlar bir büfenin sahip olması gereken iki özellik

Yemek Masası

Bu fotoğraftaki hem yemek masası hem de büfe kestane ağacından yapılmış. İkisi de hem göz kamaştırıcı hem de asil bir görünüme sahip.

Jessica Hasten Yemek Odası

Bu mobilya yemek odasının geri kalanı için size ilham verebilecek güzellikte. Önce bu büfe tercih edildi ve sonrasında harika desenlere sahip yastıklar, büfenin üzerindeki sanat eseri ve pembe mercan eklendi.

Buffet Verve Dom Italia

Dom Italia görebileceğiniz en iyi büfe ve mobilya tasarım ve üretim markalarından biridir. Burada gördüğünüz tasarım da onların ürünlerinden biri, göz alıcı ve aynı zamanda da basit bir tasarım. Oldukça harika değil mi?

Macral Tasarım Büfe Yemek Odası

MDF ve doğal ahşaptan üretilmiş olan bu oldukça zarif yemek odası büfesi yalnızca Spaniard’da-bu mobilyanın tasarımının ve üretiminin yapıldığı yer- sevilmiyor; bütün klasik mobilya severler bu parçaya bayılacak!

Modern Büfe

CGS Group tarafından tasarlanan bu harika siyah modern büfe gerçekten baş döndürücü bir parça. Parlak büfelerin kendilerine ait bir güzelliği olduğu doğru fakat bu mat tasarımlı büfe de oldukça ilginç ve çarpıcı.

New York Dairesi 1

Bu tasarımda kullanılan modern mobilyalar büfenin ahşap yapısıyla bir zıtlık oluşturuyor ve odadaki diğer New York tabanlı eşyaları nötr hale getiriyor.

Queensbury Rezidansı

Bu büfe bütün giriş ve yemek alanı için bir uygulama olabilir. Büfenin kenarlarındaki dolapları fark ettiğiniz mi? Biraz geniş bir görünüm oluşturuyor fakat aynı zamanda herkesin isteyeceği o fazladan depolama alanını da sağlamış oluyor. Aynı zamanda ışıklandırmayı ve simetrik olmayan raflandırmaları da çok sevdik biz.

Kenar Masası

Macassar’ın bu abonaz dolap tasarımı büfesini biz çok beğendik. Anahtar ve kilit detaylarını geçsek bile renk gerçekten harika!

Annex Dolap

Sıcak kestane görünümü, paslanmaz çekil tabanıyla harika bir zıtlık oluşturuyor. Üç adet kendi kendine kapanan çekmecesi ve iki adet kendi kendine kapanan kapağın da bastırarak açılma ve bu yüzden de kola ihtiyaç özelliği duymama gibi bir mükemmelliği var

Kayak Lacquered Kenar Masası

Bu harika mobilya mobilya ile birlikte yemek odanısı en yüksek seviyede mükemmelliğe ulaştırabilir ve aynı zamanda gözle görülür bir zarafet de ekleyebilirsiniz.

Calligaris 3 Kapaklı Büfe

Calligaris’in bir tasarımı olan bu büfe oldukça zarif ve kullanışlı görünümüyle yemek odanızda fark yaratabilir. Metal ve çelik ayaklıkları dayanıklılık ve denge sağlıyor, aynı zamanda tasıma konusunda size kolaylık da sağlayacaktır.

Greenwich Kenar Masası

Greenwich tasarımı olan bu iki kapılı, üç çekmeceli büfe parlaklığı, kestane ağacından yapılmış olması ve güzelliği ile mükemmelbir görünüm sağlıyor. Bu göz alıcı büfe, tepeye kadar devam eden paslanmaz çekil ayaklıkları sayesinde havada duruyor hissi yaratabiliyor.

Eğer bir yemek odanız ya da büfe için yeterli bir alana sahip olma durumunuz yoksa da, bu mobilyalardan birini evinizin başka bir alanında kullanabilirsiniz. Büfeler holde, salonda ya da yatak odasında da göz alıcı bir duruş sergileyebilir. Evinizi dekore ederken yaratıcı olun ve herhangi bir odada kullanacağınız ahşap mobilyaların tadını çıkarın. Umuyoruz ki sizin için hazırladığımız bu listeyi beğenmiştirsiniz, yemek odalarıyla ilgili ilham almaya devam etmek için sitemizde turlamanızı tavsiye ediyoruz! İyi günler!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image