Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Yeni Nesil Ahşap Ev Modelleri Ve Kullanım Alanları

28.02.2018
5.020
Yeni Nesil Ahşap Ev Modelleri Ve Kullanım Alanları

Kolay kurulum özelliğinin yanı sıra dayanıklılığı ve ekonomik olmasıyla da dikkat çeken ahşap ev modelleri, dünyanın farklı iklime sahip yerlerinde yıllardır kullanılmaktadır. Büyük ve gösterişli modellerin yanı sıra küçük bir kulübeyi andıran modelleriyle de görenleri kendine hayran bırakan modeller, betonerme yapılara nazaran çok daha hafif olması sebebiyle depreme karşı koruyucu olarak da görülebilir. Sağlıklı ve ekonomik olan ahşap evlerin geri dönüşümü de son derece basit ve mümkündür. Bir Lego gibi hazır parçalardan oluşan ve kısa zamanda kullanılır hale getirilen modeller, sıcak bir aile ortamı yaratarak yeni nesil ailelerin emeklilik hayallerini süsler. İç mekanı fonksiyonel olarak düzenlenen evler, geniş bir şekilde planlanan bahçeleriyle yaşam alanlarının çoğalmasına katkı sağlar ve bu özelliğiyle kalabalık aileler için de idealdir. Şimdi hep beraber örnek ahşap ev modellerini inceleyebiliriz.

Davetkar Bir Mekan

Ahşap Ev Modelleri

Bir evden çok kafe olarak değerlendirilebilecek olan ahşap ev, davetkar havası ve sıcak görüntüsüyle kalabalık ve beton binaların arasında kaybolan şehir insanının en azından molalarda nefes almasını sağlar.

Unutulmayacak Bir Kış Tatili

Ahşap Ev Modelleri

Hayali kurulan bir kış tatilinin gerçek olmasını sağlayacak olan ahşap ev, özellikle kalabalık aileler ve arkadaş grupları için yeterli özelliğe sahiptir.

Hayaldi Gerçek Oldu

Amerikan filmlerinden görmeye alışık olduğumuz bu stil, sade görüntüsünün ardında saklanan modern havasıyla şehirli ailelerin hayalini kurduğu bir ev olarak görülebilir.

Taş ve Ahşabın Kusursuz Uyumu

Taş ve ahşabın kusursuz bir şekilde birleştiği bu model; özel otoparkı, çatı katı, geniş camlı terası ve sırtını ağaçlara dayayan konumuyla yılın 365 günü doğayla baş başa kalma fırsatı sunar.

Kalabalık Ailelere Özel

Şehre yakın ama kendi bahçesiyle kaos ortamından uzak kalmak isteyen kalabalık ailelere uygun olan bu ev, oda sayısı ve mimari özellikleriyle herkesin sahip olmak istediği bir mimari tasarıma sahip.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image