Günümüzün En Modern Modelleri için Yeni Oya Örnekleri Resimli

Yazma ya da havlu gibi ürünlerin kenarında kullanmak üzere kullanılabilecek yeni oya örnekleri ile, günümüzün trend işlemeleri şimdiden belirlenmiş durumda. Uygulama konusunda yeni başlayanlar dahi kolayca öğrenebilir ve kısa sürede işleyerek kendi ürünlerine hareketlilik kazandırabilirler. Farklı modeller elde etmek isteyenler için de bu örnekler çok faydalı olacaktır. Uygulamaları görseller üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize yeniden trend olan bu işlemeleri uygulayabilir ve hediye olarak da sunabilirsiniz. Yeni oya örnekleri ile ürünler elde ederek kendisine gelir kapısı açan birçok ev hanımı da bulunmaktadır.

Hobilerinizi bu şekilde iş olarak görebilir ve trend modellerle dikkat çekebilirsiniz. Farklı renklerde ipler ve süs malzemeleri temin ederek başlayın ve ne kadar keyifli bir iş olduğunu siz de kısa sürede keşfedin. Modern modelleri keşfetmek için yeni oya örnekleri size referans olacaktır. Kendi özgün modellerini üretme konusunda işlemelerden de ilham alabilirsiniz. Geleneksel hobilerimizden birisi olan bu tarz işlemelerde siz de yazma ve havlu kenarlarınıza daha modern bir görünüm kazandırmaya başlayabilirsiniz. Daha az maliyetle işlemeli ev tekstili ürünlerinizi oluşturmak sizin elinizde.

1. Trend Birçok Motifi Bir Arada Kullanın

Sadece bir motif kullanmakla kalmayıp, farklı birçok motifi de birbirine uyumlu olacak şekilde bir araya getirebilirsiniz. Bunun için mutlaka en trend örneklerden ilham alın.

 

 

Üç Boyutlu Gül ve Çiçek Motifleri

İki boyutlu motiflerin yanında örnekteki gibi üç boyutlu motifler de deneyin. Elde edeceğiniz ürünler çok daha şık günlerde kullanmak için uygun olacaktır. Genç kızların da çok beğendiği örneklerdendir.

Modern ve kullanışlı yeni oya örnekleri ile kendi özgün modellerinizi oluşturmaya başlayın. Farklı yazma ve havlu ürünleri için bu geleneksel işleme tekniği size çok fayda sağlayacaktır. Farklı ipler ve malzemelerle yaratıcılığınızı yansıtabileceğiniz oldukça keyifli bir hobi elde edebilirsiniz. Kendinizi geliştirdikçe daha iyi modeller yapabilir ve tasarımlarınızı sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.