Bizimle iletişime geçin

Yatak Odası

Yerden Tasarruf Sağlamak Bu Yataklar İle Mümkün!

blank

Büyük evlerde oturanlarımız oldukça şanslı fakat günümüzde, evler eskiye oranla çok daha küçüldü. Bazen bir tercih olarak küçük evleri seçiyorken bazen de işe yakınlığı, kirası ve benzeri nedenlere küçük evlerde oturmaya mecbur kalıyoruz. Küçük evlerde zaten minimum düzeyde eşya ile yaşamaya çalışıyoruz, fakat bazı eşyaların kapladığı fazla alanlar için elimizden bir şey gelmiyor. İşte bu eşyalardan biri de yataklar, kapladığı büyük alana mecburuz gibi geliyor. Ama galerimiz bu düşüncelerimizi değiştirecek gibi duruyor. Küçük alanlarda mükemmel yer tasarrufu sağlayacak yatak tasarımları galerimizde.

Tavanda Saklanan Çift Kişilik Yatak

yerden-tasarruf-saglayan-yataklar-1

Eviniz küçük, misafirlerinizi yatıracak yer bulamıyorsunuz. O zaman bu tasarım tam size göre. Ortada yokken varlığı asla görülmeyen yatak ufak bir hareketle tavandan aşağıya iniyor.

Duvarda Saklanan Çift Kişilik Yatak

yerden-tasarruf-saglayan-yataklar-2

Odanız zaten oldukça küçük, çalışmak için bile yer bulamıyorsunuz. O zaman yatağınızı duvarınıza saklayın. Yatak açık olduğu durum için tablo detayı bile düşünülmüş.

Sedirin Altında Saklanan Yatak

yerden-tasarruf-saglayan-yataklar-3

Oldukça geniş bir sediriniz var, neden altından bir de yatak çıkmasın ki. Yer tasarrufu diye buna denir!

Asma Yatak Odası

yerden-tasarruf-saglayan-yataklar-4

Bu “yok artık!” dedirten tasarımlardan biri, oda içinde oda durumu. Asma oda olarak salonun üzerine bir yatak odası yerleştirilmiş.

Kanepe İçine Saklanan Çift Kişilik Yatak

yerden-tasarruf-saglayan-yataklar-5

Öyle çok da büyük bir kanepe değil aslında ama açıldığında iki kişilik bir yatağa dönüşüveriyor bu normal boyutlardaki kanepe.

Dolap İçinde Saklanan Yatak

yerden-tasarruf-saglayan-yataklar-6

Dolabın içine saklıyorsunuz, hiç odanızda yokmuş gibi ortadan kayboluyor bu yatak önüne de bir masa koyuyorsunuz odanız tamamen değişiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir