Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Yıllar Geçse de Aklınıza Gelmeyecek 25 İnanılmaz Fikir

06.01.2018
35.140
Yıllar Geçse de Aklınıza Gelmeyecek 25 İnanılmaz Fikir

Genellikle sıradışı düşünmek için kendimizi yormayız. İşlerin şu an olduğu gibi gitmesine o kadar alışmışızdır ki, bir şeyleri farklı bir şekilde yapmayı aklımızdan bile geçirmeyiz. Her gün kullandığımız malzemelerin aslında çok farklı amaçlar için de kullanabileceğini görmeyiz bile.

Bir merdiven mesela, insanların yüksek alanlara erişmesi için kullanılır, fakat hiç bir merdiveni bir kitaplık olarak kullanmayı düşündünüz mü? Eşyaları yeni şekillerde kullanmak kolaydır, yalnızca farkl bir perspektiften bakmanızı gerektirir.

İşte size hayatınızı kolaylaştıracak birkaç hile.

#1-Buzdolapları ve dondurucular kolaylıkla dolabilir. Poşetli malzemelerinizden bazılarını kağıt ataçları ile raflara tutturarak ekstra alan kazanabilirsiniz.

#2-İşte suyunuzu buz gibi- ciddi anlamda- buz gibi tutmak için kullanabileceğiniz bir hile. Şişenizin yarısını suyla dondurun ve yan yatırıp dondurucuya atın. Buz tuttuktan sonra ise kalan kısmı normal suyla doldurun.

#3-Etrafınızda bilekliğinizi takmanız için yardımcı olarak kimse yoksa, size yardımcı olması için bir ataç kullanabilirsiniz.

#4-Legolar düşündüğünüzden çok daha kullanışlı hale gelebilir. Örneğin, bir lego paneli evinizin girişine asarak anahtarlık olarak kullanabilirsiniz.

#5-Zarar görmüş ahşap mobilyalarınız mı var? Mobilyalarınızı değiştirmek için alışverişe girmeden önce,zarar gören kısımlara ceviz sürmeyi deneyin, yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image