Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • Anasayfa
  • Kendin Yap
  • Yaratıcılığınızı Gıdıklayacak Yumurtanın Ana Malzeme Olduğu 10 Kendin-Yap Ev Dekoru

Yaratıcılığınızı Gıdıklayacak Yumurtanın Ana Malzeme Olduğu 10 Kendin-Yap Ev Dekoru

Ben şahsen yumurtaları dekore etmenin gerçekten eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Ben de yumurta kullandığım birkaç malzeme yapıyorum ama henüz bitirmeye şansım olmadı. Açıkçası yumurta kabuklarını saklayan tek insanın kendim olduğunu düşünüyordum fakat gördüm ki yumurta kabuklarını saklayıp onları ev dekorunda kullanmayı seven birçok insan var. Burada göreceğiniz yumurtalı tasarımları yılın istediğiniz zamanı kolayca yapabilirsiniz.

Bugün burada paylaşacağımız şey kendin yap ile yumurta kullanarak tamamlayabileceğiniz ev dekorları. Tabii ki birçoğu paskalya için daha uygun fakat aynı zamanda evinizde dekor olarak da kullanabileceğiniz parçalar. Aşağıda da görebileceğiniz gibi listedeki malzemeler boyadan altın yaprağa kadar birçok farklı element içeriyor. Aşağı inin ki evinizde dekor olarak kullanabileceğiniz bu harika malzemeler gözünüzü gönlünüzü açsın. Hadi bakalım!

1-Yumurta Ağacı

Nasıl tatlı bir şey bu! Farklı renklerde akrilik boya ile boyanan gerçek yumurtaların içerisinde minik tavşan oyuncakları yerleştirilmiş. Stand ise karton ve tuvalet kağıdı rulosu kullanarak yapılmış. Evet, her şey Kendin-Yap ve gerçekten harika görünüyor.

2-Yumurta Sepeti

Bunun için haşlanmış yumurta kabuklarıyla dolu tel bir sepete ihtiyacınız olacak, bunların üzerine ise farklı tonlara sahip pembe ile süslenmiş çiçekler eklenmiş. Sepetin orta kısmında ise çiçekleri yerleştirmek için cam bir vazo bulunuyor.

3-Altın Yumurtalar

Neden yumurtalarınızı altın spray boya ile boyamayasınız?Yumurtanın küçük bir parçasını açıp içine çiçek yerleştirerek minik bir vazo görünümü elde ettiğinizde ise güzelliği iki katına çıkıyor!

4-Yosun Kaplı Yumurtalar

Ben bunu o kadar çok seviyorum ki! Kendiniz yapacağınız bir yuvanın üzerine yerleştirilmiş, yosunlarla kaplı bir yumurta. Bundan daha tatlı ne olabilir? Ah evet, üzerine bir de düğme ekleyebilirsiniz.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

escort bayan