Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Balkonunuzu Güzelleştirmeniz için Kendin Yap Fikirleri

16.05.2018
15.868
Balkonunuzu Güzelleştirmeniz için Kendin Yap Fikirleri

Yaz geldi gelecek! Nerede yaşadığınıza bağlı olarak muhtemelen yaz sıcaklarını hissetmeye başlamışsınızdır bile. Önümüzde daha da ısınacak havalar varken, muhtemelen içeriden çok dışarıda vakit geçirmeyi tercih edeceğiniz zamanlar gelmek üzere.

Eğer siz de balkonunuzu daha hareketli hale getirmek istiyorsanız, sizin için birçok farklı kendin yap fikri toparladık! Hiçbir şey sıcak bir yaz gecesini dışarıda yaşamak kadar güzel değildir. Bu harika yaz projeleriyle dış mekanınızı dekore edin ve sonra harika anılar için arkadaşlarınızı davet edin. Bir şeyler için ve muhabbet edin ya da hareketli bir oyun partisine ev sahipliği yapın! Emin olunacak tek bir şey var ki, evinizin balkonunda gerçekleşecek aktiviteler yaz aylarında maddiyat olarak çok daha uygun olacaktır.

Oturulacak Alanlar Oluşturun

Eski kasalardan bazılarını oturma alanlarına dönüştürebilirsiniz. Yağmurlu havalarda zarar görmemeleri için suya dayanıklı boyalarla bu kasaları yenilemeyi unutmayın.

Yemek Alanı

Eğer balkonunuzun hoş bir manzarası varsa, dışarıda vakit geçirirken yemek yiyebileceğiniz bir alan oluşturarak bu deneyimi daha hoş hale getirebilirsiniz.

Kitap Kurtlarının Yeri

Kitap kurtları için, balkonunuzu kitap okuyabileceğiniz şekilde dekore edin ve en sevdiğiniz kitapları koyabileceğiniz bir de raf ekleyin. Görüp görebileceğiniz en harika okuma alanına sahip olabilirsiniz.

Küçük Grup Toplanmaları

Geniş bir koltuk ve birkaç minder ekleyerek küçük gruplar olarak vakit geçirmenin harika olacağı alanlar oluşturabilirsiniz. Şuranın ne kadar rahat göründüğüne bir bakın.

Çiçek Bahçeli Kahve Masası

Eğer kendin-yap projelerinde kendinizi azimli hissediyorsanız, bu çiçek bahçeli kahve masasına sahip olmak isteyebilirsiniz. Dış mekanınız için harika bir masa olacaktır. Orta kısmına ise istediğiniz herhangi bir bitkiyi dikebilirsiniz.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image