Bahçeleriniz için Şahane Kamelya Fikirleri

Sizlerde kocaman ve yemyeşil bahçelere sahipseniz çok şanlı olduğunuzu söylemek isteriz. Çünkü sıcak yaz aylarında hem gündüz hem de gece boyu sevdikleriniz ile hoş sohbetleri kamelyanızda geçirebilirsiniz. Hem serinler hem de hiç olmadığı kadar keyifli dakikaları birbirinden özel kamelyalar içerisinde geçirebilirsiniz.

Sizlerde yaşam alanlarınızda geniş bahçe alanlarınıza sahipseniz ve kamelya yaptırmayı düşünüyorsanız şimdi sizlere tavsiye edebileceğimiz modelleri görmeden kamelya yaptırmaya kalkışmayın diyebiliriz. Çünkü her biri birbirinden eşsiz her biri birbirinden kullanışlı modellerden oluşmaktadır.

Şömineli kamelya fikri…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri

Kamelyanın içerisinde üşüdüğünüz anlarda ev kaçmak yerine şık ve dekoratif bir şömine ile yılın dört mevsimi kamelya keyfi sürebilirsiniz.

Ev tipi kamelya…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-1

Kamelya demek biraz az kalacak ama, resimde gördüğünüz gerçekten devasa bir kamelya.. Sizler de tüm aile sürekli yatıp kalkabileceğiniz, yemeğinizi yiyebileceğiniz. Bahçenin doğa ile iç içe olduğu bu özel kamelya fikrini düşünebilirsiniz.

Yeni dönem kamelya…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-2

Yeni dönem kamelyalar adeta misafir odalarını kıskandıracak şıklıkta. Misafirleriniz ile şahane anlar geçirebilmek için tıpkı salonunuz gibi büyük bir özenle döşenmiş bir kamelya ya ne dersiniz?

Yat kalk kamelya….

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-3

Tüm günün yorgunluğunu kolayca atmak için, sizlere sadece içerisinde uzanabileceğiniz bir kamelya lazımsa, resimde görmüş olduğunuz model, tam olarak size göre diyebiliriz. Güllerin arasında mis kokular eşliğinde sizlerde huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz

Cam kamelyalar…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-4

Bahçenizde bulunan kamelyanız da zaman geçirdiğiniz zamanlarda her tarafı kolayca görebilmek için cam kamelyalar terci ediliyor. Sizlerde bu şahane fikri değerlendirerek şeffaf ama şık bir kamelyaya sahip olabilirsiniz.

Tarz sahibi kamelyalar…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-5

Tarzınızı yansıtan, tasarımı ile göz kamaştıran bir kamelya için sizlerde modern çizgilerden oluşan beyazın duygusunuz yansıttığı kamelyaları düşünebilirsiniz. Modern ve klasik bir mobilya ile istediğiniz kamelya dekorasyonuna kolayca imza atabilirsiniz.

Ahşap kamelyalar…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-6

Sağlıklı, doğal ahşap kamelyalar, bahçe keyfinizi arttıracak bir modeldir. İçerisine rahat edebileceğiniz mobilyaları yerleştirerek günün boş olan vaktinizi bu özel alan da geçirerek sizlerde huzura erebilirsiniz.

Şirin kamelyalar…

bahceleriniz-icin-sahane-kamelya-fikirleri-7

Şirin mi şirin bir kamelyam olsun isteyenlere özel bir model… tıpkı masallardan çıkmış tasarımı ile sizlerin de bahçesinde ayrı bir yer tutacaktır. Birkaç kanepe ve bir masa bu şirin kamelyanın içine çok bile…