Bizimle iletişime geçin

Bahçe

Eğlenceli Bir Bahçeye Sahip Olmak İçin Kullanabileceğiniz Harika El Yapımı Saksılar

blank

Sadece birkaç yeni fikir ve yaratıcılığınızı kullanarak oldukça eğlenceli bir bahçeye sahip olabilecekken, neden sıkıcı ve sıradan bir bahçeyi tercih edesiniz ki? Bugün size bahçenizin bir başka dünyadan kopup gelmiş hissi vermesine yardımcı olacak harika el yapımı saksı fikirlerini sizlerle paylaşacağız! Eğer siz de isterseniz kendi yaratıcılığınızı kullanarak yaptığınız malzemelerle evinizin çevresini istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz!

Harika El Yapımı Saksı Fikirleri

blank

Göz alıcı bir bahçe tasarımına sahip olmak oldukça havalıdır ve hele de bu tasarımı kendiniz yaptıysanız tadından yenmez. İşte bu gördüğünüz fotoğrafla birlikte size mavi ve beyaz renkleri kullanarak saksıdan bir adam yapmak gibi sevimli bir fikri sunuyoruz. Bahçenize yerleştirmek için bayılacağınız bir saksı modeli!

Saksı Adamlar ve Çiçekler

blank

Siz de böyle tatlı saksı adamları oluşturarak bir taşla iki kuş vurabilir, hem bahçenizin güzel görünmesini sağlayabilir hem de çiçekleriniz için yeni bir tasarım oluşturabilirsiniz. Hem bu sayede bahçeniz daha güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda da bahçenizde yer kazanabilirsiniz. Ben bu fikre gerçekten bayıldım!

Tatlı ve Küçük Kendiniz Yapabileceğiniz Saksı Bebekler

blank

Bu fikirlerin yalnızca bahçenizde kullanılabileceğinizi kim söyledi? Hiç de öyle değil! Bu harika saksıları oluşturabilir ve onları evinizin iç kısmında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer boş zamanınız varsa bu saksıları yapabilir ve evinizi renklendirebilirsiniz. Eğer zamanınız yoksa da bu fikirleri bir kenara not edip, boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Saksı Adamlar Ailesi

blank

Saksıdan kendiniz yaptığınız bu harika saksı insanlardan bir değil, iki değil, üç değil tam dört taneye sahip olmak ne kadar tatlı olurdu bir düşünsenize. Boş vakitlerinizde bu tatlı tasarımları siz de yapabilir ve evinizin her köşesini güzelleştirebilirsiniz. Bu fotoğrafla ilham alın ve arkadaşlarınızla paylaşın!

Saksı Adamlarınız Size Bir Şeyler Anlatmaya Çalışıyor

blank

Saksıdan oluşturduğunuz bu bebeklerin yüzlerini seçmek tamamen size kalmış. Yüzlerin alacağı ifade o günkü modunuza göre değişebilir tabii ama ben genellikle gördüğüm zaman modumu yükseltmesi için mutlu yüzler yapmayı tercih ediyorum. Ama tabii ki bu fotoğrafta da olduğu gibi kafası karışmış ya da kızgın yüzler oluşturmak da oldukça tatlı ve masum bir görüntü oluşturuyor.

Saksılardan Bir Başka Aile Daha

blank

Bu tasarımı seçerek siz de evinizin önünde davetkar bir hava oluşturabilir ve ön bahçenizi istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Misafirlerinize olabilecek en yaratıcı şekilde Merhaba deyin ve onlara ne kadar yaratıcı olduğunuzu gösterin. Bu modeli siz de yapabilirsiniz, size inanıyoruz!

Kaplan Desenli Saksı Adamlar

blank

Çiçeklerinizi ekmek ve basit bahçenizi dekore etmek için çok ilginç ve güzel bir yol. Pahalı dekoratif eşyalar almaktan kaçınarak paranızın cebinize kalmasını sağlayabilir ve bu saksı adamları yaparken ailenizi de size dizayn konusunda size yardımcı olmaları için teşvik edebilirsiniz.

İki Arkadaş

blank

Bu ilham verici yazımızın son temasında birlikte oturan iki saksı arkadaş fikri var. Ama endişelenmeyin, çok yakında bahçenizin güzelleşmesini sağlayacak bambaşka fikirlerle birlikte yine sizlerle olacağız.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Demir çelik profil

    at

    Değerli paylaşımınız için teşekkürler.Çok faydalanıyorum yazılarınızdan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir