Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kendin Yap Bileklik ve Takı Modelleri

blank

Takı kullanmayı sevmeyen kadın yoktur dersek abartmış olmayız. Sizde takılara düşkünseniz ancak fazla para harcayarak bütçenizi zorlamak istemiyorsanız ya da gönlünüze göre takılar bulamıyorsanız evde basit bir şekilde takılarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerin yanında birkaç tane de yaratıcı fikre ihtiyacınız olacak. Malzemeleri rahatlıkla bulabilirim ama nasıl takı yapabileceğim konusunda hiçbir fikrim yok diyorsanız sizlere ilham verebilecek tasarım fikirlerimize göz atabilirsiniz. Görsellerimizi inceleyerek kendi zevkinize uygun takı modellerini seçebilir ve kısa süre içinde harika takılara sahip olabilirsiniz.

1-Çengelli İğneden Bileklik

kendin-yap-bileklik-taki-modelleri-1

Renkli boncuklardan oluşan bilekliklerden hoşlanıyorsanız bu bileklik tam size göre. Bol miktarda çengelli iğne, renkli boncuklar ve elastik ipler rengarenk bir bilekliğe sahip olmak için ihtiyacınız olan malzemeler. Sevdiğiniz bir filmi izlerken bu bilekliği tamamlayabilirsiniz.

Harika ötesi takı tasarımları arasından kendi stilinize uygun modeller bulmuş olduğunuzu umut ediyoruz. Hem elinizdeki malzemeleri değerlendirmek hem de takı yaparken hoşça vakit geçirmek için bir an önce sizde kendi tasarımınızı yapmaya başlamalısınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir