Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Herkesi Kıskandıracak 19 Kendin Yap Ev Dekorasyonu Fikri

30.11.2017
31.647
Herkesi Kıskandıracak 19 Kendin Yap Ev Dekorasyonu Fikri

Bir öğleden sonrayı değerlendirmek için, evinizin dekorasyonuna faydada bulunacak bir kendin yap projesinden daha iyi ne olabilir? Yapılması oldukça ucuz oluyor, hem de projenizin tamamlanmış halini gördüğünüzde kendinizle gurur duyabiliyorsunuz. Peki nereden başlamanız gerekiyor? Gerçekten birçok farklı kendin yap projesi bulunuyor ortalıkta. Ne aramanız gerektiğini bile biliyor musunuz ki?

Evet, artık aramanıza gerek kalmadı, sizin için evinizde yapabileceğiniz oldukça güzel kendin yap projelerini toparladık. Kendin-Yap projeleri sayesinde kendinizi meşgul edebilirsiniz. Farklı dekorasyonlar ve farklı zevklere hitap edebilecek birçok farklı kendin-yap projesi toparladık sizin için. Peki siz bugün hangisini yapacaksınız?

#1-Monogram Saksılık

Eğer bitkilerden hoşlanıyorsanız ve evinizin dış kısmında birçok bitkiye sahipseniz, bütün bu bitkilerinizi koyabileceğiniz kocaman bir saksı istemez miydiniz? Daha da iyisi, baş harfinizle bir saksılık yapabilirsiniz! Adınızın ya da soyadınızın baş harfini kullanabilirsiniz.

#2-Sandalye Yükseltmesi

Birkaç küçük ipucu kullanarak eski ofis sandalyenizi yenileyebilirsiniz. Alt kısmını sprey boya ile altın rengine boyayın ve otomatik olarak iş yerinizde yeni bir stara sahip olun!

#3-Yaldızlı Akik Taşından bardak Altlıkları

Eğer evinizde bardak altlığına ihtiyacınız varsa, neden kendiniz yapmayasınız? Pahalı akik taşından bardak altlıkları satın almak yerine, işlenmemiş akik taşı dilimleri satın alın. SAtın almayı tamamladıktan sonra dış kısımlarını basitçe boyayın ve cilalayın, işte bardak altlıklarınız hazır bile.

#4- Dolgulu Masa

Bu harika ve özel masa sayesinde bir daha asla masadaki çiçekler konusunda endişelenmeniz gerekmeyecek. Ortasında özel bir alana sahip bitkilerle süslenmiş bu masadan daha iyi bir masa düşünebiliyor musunuz arka bahçeniz için?

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image