Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Pratik Adımlarla Bileklik Yapımı

13.01.2017
45.358

Takı seçenekleri arasında bileklikler, model alternatifleri ve her kıyafete uymaları sayesinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Son zamanların en büyük trendi ise, bileklik yapım örneklerini incelemek ve pratik modelleri üretmek. Hazır almak yerine bu şekilde bileklik yapım tekniklerinin öğrenilmesi ile, herkes kendi zevkine göre takı üretimi sağlayabilir. Hatta bu işi ileri seviyeye getirip, tasarladığı bilekliklerin satışını yapan birçok birey de bulunmaktadır. İster çocuklar ister yetişkinler için olsun, herkese göre bileklik yapılabilir.

Bu örneklerdeki en basit ve keyifli bileklik örnekleri uygulanabilir, örnekler üzerinden geliştirme sağlanarak daha farklı ürünler de tasarlanabilir. Her yerden temin edilebilecek malzemeler ile çok farklı ve kullanışlı bileklik modelleri ortaya çıkacaktır. Bilekliklerin renk ve malzemeleri kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bağlama noktaları için örneklerdeki adımların mutlaka uygulanması gerekiyor. Böylelikle bileklikler zamanla açılma ya da dağılma gibi problemler yaşatmaz ve sağlam bir şekilde uzun süre kullanılabilir.

1. Örme Bileklikler Çok Moda!

Herkesin bileğinde en sık gördüğümüz örme bileklikleri yapmak işte bu kadar kolay. Sırası ile izlenecek adımlarla ayarlanabilen bileklikler çıkacaktır.

2. Deri Malzeme Üzerine Bağlama Tekniği

Kullanışlı bir deri halka malzemesinin etrafı, bu şekilde dekoratif bir ipin bağlanması sonucunda çok şık bir bileklik kazandıracaktır.

Diğer Modeller için Galerimizi Ziyaret Edin!

Biraz örme tekniği öğrenerek, biraz da takı malzemeleri araştırarak kolay ve pratik bir şekilde kendi bilekliklerinizi tasarlayabilirsiniz. Bu örneklerden yola çıkarak renkleri değiştirebilir ve her modele kendi zevkinize uygun şekilde detaylar da eklemeniz mümkün. Çok daha az maliyetle en trend bileklikler şimdi sizin de olacak.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image