30 Banyo Fayans Modelleri

Bir banyo tasarımını ön plana çıkarmak, kolay şekilde tamamlamak ve istenilen etkiyi sağlamak için  döşenmiş banyo fayans modelleri seçimi oldukça önemlidir. Bu konuda örneklerden ilham alarak farklı tarzlara ve kullanımlara hitap eden banyolar tasarlanabilir. Bu nedenle farklı banyo fayans modelleri seçilerek istenilen banyolar kısa sürede tamamlanabilecektir. Farklı banyolar için seramik döşeme ve fayans seçimi ile büyük ölçüde tasarımı tamamlamak mümkün olacaktır. Fayans tasarımlarında hem klasik hem de modern modeller bir arada tercih edilebilir. Banyo kalebodur fayans modelleri içerisinde renk, desen ve malzeme açısından da çok geniş seçeneklere ulaşmak mümkün olacaktır. Böylelikle en özgün ve modern banyoları tasarlamak için fayansların kullanımı yeterli gelecektir. İnternetten yeni banyo ve tuvalet fayans renkleri, örnekleri görselleri ve fiyatları incelemesi yapabilir banyo tuvalet dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

1. Uzun ve Dikdörtgen Model Fayansların Kullanımı

Banyo Fayans Modelleri

Banyoların daha yüksek yapıda görünmesini sağlayan bu modeldeki fayanslar, en klasik tasarımlar için dahi uygundur. Uzun fayanslar daha ekonomik şekilde bir kullanım sağlaması açısından da sıklıkla tercih edilir.

2. Desenli Fayanslarla Yapılan Dekorasyonlar

Banyo Fayans

Desenli fayanslar en sade banyo dekorasyonlarında bile oldukça etki yaratacaktır. Bu örnekte de desenler ile banyo dekorasyonu daha modern hale gelmiştir.

Fayans seçimi, kullanışlı ıslak hacimler sağlamak ve en sade banyoları değiştirmek için dahi oldukça önemli. Banyo fayans modelleri konusunda birçok örneğe ulaşılabilir ve her birey kendisine uyan bir banyo tasarımını kolaylıkla oluşturabilir. Farklı bir banyo tasarlamak isteyenler, banyo fayans renkleri seçimi ile başlayabilir ve banyo fayans örneklerinin uyumunu renkler, desenler ve malzemeler ile kolayca yakalayabilir. Yukarıda sizler için derlediğimiz birbirinden lüks resimli örnekler banyo fayans dekoru işinize yarayacaktır.