Küçük Banyolar için 10 Tuvalet Üstü Depolama Fikri

Küçük banyoları düzenlemek zor bir görev olarak görülebilir. Eğer yeriniz kısıtlı ve nasıl düzenleme yapacağınız bilmiyorsanız, üzülmeyin çünkü doğru yerdesiniz. Biz burada size alanlarınızı bir servet harcamadan nasıl düzenleyeceğiniz hakkında muhteşem ipuçları ve fikirler vereceğiz. Benim bugün size çok önemli bir yazım var: “Küçük Banyolar için 10 Tuvalet Üstü Depolama Fikri”. Heyecanlı mısınız?

İş banyo düzenlemeye geldiğinde, tuvalet üstlerindeki alanlar çoğu zaman yok sayılıyor ve boşa harcanıyor. Birçok fonksiyonel tuvalet üstü tasarımı görünce çok şaşıracaksınız.

Bize sadece depolama dostu ve fonksiyonel bir banyo gerekiyor, bu yüzden size bu ortaya çıkan fikirleri kontrol etmenizi ve size ilham kaynağını olmasını diliyorum. Bu fikirleri ilginç bulabilir ve sizde tuvalet üstüne bir raf, dolap, sepet ve ya merdiven şeklinde dekor yapabilirsiniz. Eğlenin ve keyfi alın!

Küçük Banyolar için Tuvalet Üstü Depolama Fikirleri

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-1

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-2

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-3

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-4

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-5

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-6

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-7

Yaratıcılığınızı kullanabilir, dokulu ve renkli havlularınızı ve güzellik ürünlerinizi vitrinleyebilirsiniz. Küçük kayan raflar çok ilginç ve çok şık görülebilir, fakat büyük raflar size daha fazla depolama alanı sağlar. Ahşap basamaklar ve sandıklar alanlarınıza kişilik katabilir ve size sıcak ve davetkar bir ortam sağlar. Sepetleri ise herhangi bir boyda ve renkte bulabilirsiniz, böylelikle size uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Boş çerçeveler son zamanlarda çok popülerler ve tuvaletin üstüne yerleştirebilirsiniz.

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-9

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-8

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-7

Bence hepimiz bu galerinin çok zekice ve fonksiyonlar olduğunu ve bize küçük banyoların nasıl daha fazla depolama alanı olduğunu gösterdiği konusunda hemfikiriz. Ben gerçekten bu fikirlerin hepsini sevdim ve bana uygun olanın hangisi olacağı konusunda zorlanıyorum. Ya siz? Sizin favoriniz ne?

kucuk-banyolar-icin-10-tuvalet-ustu-depolama-fikri-10

Eğer sizinde küçük banyolar hakkında fikriniz ve öneriniz var ise bizimle paylaşın. Bana göstermek istediniz herşeyi görmek istiyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim! Günün geri kalanının tadınız çıkarın, unutmayın Ev Düzenleme’nin içerikleri ile her zaman güncel kalın!