Bizimle iletişime geçin

Banyo

Seveceğiniz 30 Şık Banyo Modelleri

blank

Her mekanın en temel ihtiyacı olan banyolar, seçilecek malzemeler ve dokular ile çok farklı ve modern şekillerde tasarlanabilir. Banyo modelleri konusunda sınırsız şekilde tasarım oluşturmak ve uygulamak mümkün. Banyo tasarımı, diğer mekanlara göre daha ayrıcalıklı ve zor bir konudur. Banyoların içerisinde kullanılacak malzemeleri suya dayanıklı seçerken aynı zamanda görselliğe de hitap etmesini sağlamak gerekir. Bu anlamda hem işlevselliği hem de görünümü ile herkese hitap edecek banyo örneklerini mutlaka inceleyin. Her tarza ve ihtiyaca uygun bir banyo tasarımı mutlaka bulunacaktır. Farklı banyolar içerisinde her mekana göre de bir tasarım seçmek mümkündür.

Banyo Modelleri

1. Minimalist Banyo Sevenlere Özel Bir Örnek

blank

Banyo mekanları son dönemlerde daha çok minimalist şekilde tasarlanıyor. Bu örnek de ilham almak için oldukça uygun. Malzemelerin sade ve işlevsel öncelikli olacak şekilde seçilmesi gerekir.

2. Küçük Banyolar İçin Pratik Tasarımlar

blank

Küçük banyoları tasarlamak ve malzeme seçmek her zaman zordur. Ancak örnekteki detaylara göre kararlar verebilir ve seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı ve şık banyolar ile şimdi herkes kendi isteği ve ihtiyacına göre banyo tasarımını oluşturabilecek. Malzemelerin seçimi, kullanımı ve birbiriyle olan uyumu, ortaya çok modern ve şık banyoların çıkmasını sağlayacak. Her tarza hitap edecek bir banyo tasarlamak elbette mümkün. Bunun için görseldeki banyo modelleri ile malzemeleri incelenebilir ve en küçük detayından dahi ilham alınarak tasarıma başlanabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir