Bizimle iletişime geçin

Blog

Yeni Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

blank

Oturma odanızın tasarımı çok klasik olma yönünde mi ilerliyor, çarpıcı renklerle onları bu sıkıcılıktan kurtarabilirsiniz. Bu renkler sadece görsel zevkten ziyade yeni bir hava katacak. Fakat her renk size neşe katmayabilir. Fakat size uygun olan rengi nasıl seçeceksiniz. Size bazı aşamalar sunarak oturma odanızı nasıl dekore edebileceğinizi göstereceğiz.

1. Popüler Renkler Eklemek

Koltuklarınızı yanına ince ve zarif bir sehpa koyarak bireysel elemanlarla oturma odasına renk katabilirsiniz. Bu oturma düzenini bozmadan size renk katacaktır. Birçok rengi bir araya getirmekten kaçının. Onun yerine en fazla 2 tane olmak üzere seçtiğiniz renklere sadık kalın. Bu size yeni bir yelken hazırlayacaktır.

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-1

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-2

2. Çiçek düzenlemeleri ve çiçek demetleri eklemek

Doğa oturma odanıza yeni bir renk ve doku katacak büyük bir kaynaktır. Çiçek düzenlemeleri oturma odanıza yeni bir tat katacaktır. Fakat herkesin kullandığı çiçeklerden ziyade daha yeni daha renkli çiçekler kullanabilirsiniz. Ve oturma odanıza farklı bir bakış açısı katabilirsiniz.

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-3

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-4

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-5

3. Duvar resimleri eklemek

Duvar resimleri oturma odasına yeni bir görünüm ve hoş bir ortam sağlayacaktır. Eğer mobilyalarınız sade, basit ve temiz ise duvar resimleri odanıza hoş bir görüntü sağlayabilir. Tüm duvarınıza bu resimleri asarak çok bir görüntü elde edip sıkıcılıktan kurtulabilirsiniz.

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-6

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-7

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir