Bizimle iletişime geçin

Blog

3 Boyutlu Ev Planlama ile Geleceğinizi Planlayın

blank

Eğer eski evinizi satıyorsanız, yeni bir eve taşınacaksanız, bu 3 boyutlu ev planlarından birine ihtiyacınız olacak demektir. Tabii herkesin böyle modern bir kat planlama için yeterli bütçesi yok. Bu yüzden sizin için 6 farklı kat planlaması sunmaya karar verdik. Aşağıdaki fotoğraflarda ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından oluşturulan ev planları göreceksiniz.

Bu gerçekten harika fikirlere bir göz atın. Size ilham verecek ev planları tercih ettik. Sizin eviniz için en uygun olanı seçmek de tabii ki size kalıyor.

3 Boyutlu 3 Yatak Odalı Ev Planı

blank

Bu ev planlamasında üç farklı yatak odası, üç adet banyo, bir salon, bir ofis odası ve bir bir çocuk oldası bulunuyor. Tabii böyle büyük bir ev büyük aileler için daha uygun. Modern bir eve sahip olmak isteyen kişiler için mükemmel bir tasarım.

3 Yatak Odalı 3 Boyutlu Modern Ev Planı

blank

Bu ev ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından tasarlandı. Hadi basitçe oda  organizasyonundan biraz bahsedelim. Üç yatak odası, bir salon, bir yemek odası, bir mutfak, bir de geniş teras mevcut. Modern ve çağdaş bir tasarımla sahip olduğunuz alanın maksimum kullanımı. Buna hepimiz katılırız herahlde. Gelecekteki evinizi hayal etmek için bu planı kullanabilirsiniz.

2 Yatak Odalı 3 Boyutlu Ev Planı

blank

Hadi önceki resimlerden biraz daha farklı olan bir şeye bakalım. Bu plandı yalnızca iki yatak odası, bir mutfak, bir salon, bir gizli oda, bir ofis odası ve bir de tuvalet mevcut. Dışarıdaki geniş alansa teras olarak tasarlanmış. Dış mekanlarda oturmaktan keyif alan kişiler kesinlikle yeni evlerinde kullanmak için bu alanı değerlendirmeli.

2 Bağlı Yatak Odası + 1 Yatak Odası Ev Planı

blank

Burada gördüğünüz gibi bu evde 3 tane yatak odası mevcut. Bu odalardan iki tanesi yarı-bağlı ve biri de diğerlerinden ayrı. Diğer odalar ise bir tuvaler, çamaşır odası, mutfak, yemek odası ve bir de salon şeklinde. Salon, mutfak ve yemek odası geniş bir alan şeklinde. Evdeki alanı akıllıca kullanmak için harika bir fikir.

3 Yatak Odalı Modern Ev Planı

blank

Bu da yine bir önceki fotoğrafa benzer bir plan. İki tane bağlı yatak odası, bir tane de ayrı. Bir banyo, bir tuvalet ve bir de açık mutfak. Ayrıca büyük bir salon ve salona bağlı bir de büyük teras.

3 Boyutlu İlginç Bir Ev Tasarımı

blank

İşte bir farklı ve eşsiz ev tasarımı. Bu küçük alanda TV üniteli bir yatak odası ve bir salon mevcut. Ayrıca bir çamaşır odası ve bir de banyo mevcut. Teras kısmı biraz küçük fakat bir çifte yetecek büyüklükte. Evin alanını maksimize etmek için eşsiz bir fikir.

Umarım bu fikirleri ilginç bulmuşsunuzdur. Gelecekteki evinizi tasarlamak için size yardımcı olabilir. Eğer yeni bir eve taşınacaksanız ve bu evin planlamasını siz yapacaksanız kesinlikle aklınızda bulundurmalısınız. Fakat eğer halihazırda bir eviniz varsa da, diğer yararlı yazılarımızı takip etmeyin unutmayın!

2 Yorum

2 Comments

 1. blank

  Tasarkar

  at

  Çok güzel resimler.Blogunuz çok güzel

 2. blank

  Deniz

  at

  Harika çalışmalar!! Kendi evime sahip olma hayali olan birisi olduğum için çok etkileyici geldi…Güzel gönderi 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir